Hekker támadás érte a Joomlámat

  • ifjBarandiImre
  • ifjBarandiImre profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Kezdő fórumozó
  • Kezdő fórumozó
  • Hozzáértők segítségéért regisztráltam.
Több
7 hónapja 3 hete #17533 Írta: ifjBarandiImre
ifjBarandiImre válaszolt a következő témában: Hekker támadás érte a Joomlámat
Igen, tudom, hogy két különböző dologról beszélünk. Köszönöm a lehetőséget! Néhány napig nem leszek elérhető, olyan sűrű lesz a programom, dolgozni fogok, non-stop, viszont előreláthatólag kedden az elérhetőségen a web oldalán jelentkezem. Nem voltam benne biztos, hogy a web oldalon közvetlen Önt el fogom érni. Köszönöm! Kellemes hétvégét!

Művészetekkel foglalkozom: Festőművész, tetováló művész és NFT művész vagyok. Tartalmat, képeket, szöveget, tudok feltölteni, keresőoptimizálni cikket, viszont hekker támadás miatt rendszer visszaállítást, Joomla sablont frissíteni és egyéb dolgokat szakemberre bíznék.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

  • ifjBarandiImre
  • ifjBarandiImre profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Kezdő fórumozó
  • Kezdő fórumozó
  • Hozzáértők segítségéért regisztráltam.
Több
7 hónapja 3 hete #17534 Írta: ifjBarandiImre
ifjBarandiImre válaszolt a következő témában: Hekker támadás érte a Joomlámat
Igen, tudom, hogy két különböző dologról beszélünk. Köszönöm a lehetőséget! Néhány napig nem leszek elérhető, olyan sűrű lesz a programom, dolgozni fogok, non-stop, viszont előreláthatólag kedden az elérhetőségen a web oldalán jelentkezem. Nem voltam benne biztos, hogy a web oldalon közvetlen Önt el fogom érni. Köszönöm! Kellemes hétvégét!

Művészetekkel foglalkozom: Festőművész, tetováló művész és NFT művész vagyok. Tartalmat, képeket, szöveget, tudok feltölteni, keresőoptimizálni cikket, viszont hekker támadás miatt rendszer visszaállítást, Joomla sablont frissíteni és egyéb dolgokat szakemberre bíznék.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 hónapja 3 hete #17537 Írta: csezo
csezo válaszolt a következő témában: Hekker támadás érte a Joomlámat
Én egy gyors rendszer szintű visszaállítást nem kakodnék el. Vagy félre tennni a megtört oldalt, egy aldomain alá. Fontos lenne megtalálni, hogy mit is csinált, mi történt, ebből kideríthető, hogy miért. Ha azt tudjuk, akkor azt is, hogy ha visszaállítjuk, mi lesz az első dolga a kackernek, hogy ismét megtörje az oldalt..
Mostanában szerencsére nem túl gyakori a joomla megtörése, így elképzelhető, hogy akár bruetforce, vagy valami alapvető védelmi hiányosság volt

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ifjBarandiImre

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 hónapja 3 hete #17538 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: Hekker támadás érte a Joomlámat
Azt gondolom, ha egy oldal elérése valamiért fontos (webáruház, vagy valamilyen eseményhez kötődik stb.) akkor a helyreállítás nem elkapkodás. Utána mint írtam biztosan kell valami biztonsági megoldás hozzá. Ez lehet egy tűzfal, vagy valami egyéb pl extensions.joomla.org/extension/brute-force-stop/

Ez természetesen nem jelent végleges megoldást, de az első problémát, hogy az oldal nem elérhető megoldja.

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ifjBarandiImre

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

  • ifjBarandiImre
  • ifjBarandiImre profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Kezdő fórumozó
  • Kezdő fórumozó
  • Hozzáértők segítségéért regisztráltam.
Több
7 hónapja 3 hete #17541 Írta: ifjBarandiImre
ifjBarandiImre válaszolt a következő témában: Hekker támadás érte a Joomlámat
Gyanúm az, hogy valamelyik konkurens kolegám bízott meg valakit... három-négy ötletem lenne...Mi más dolga lenne egy hekkernek egy egyszerű, sima információs web oldallal, képekkel?

Művészetekkel foglalkozom: Festőművész, tetováló művész és NFT művész vagyok. Tartalmat, képeket, szöveget, tudok feltölteni, keresőoptimizálni cikket, viszont hekker támadás miatt rendszer visszaállítást, Joomla sablont frissíteni és egyéb dolgokat szakemberre bíznék.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

  • ifjBarandiImre
  • ifjBarandiImre profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Kezdő fórumozó
  • Kezdő fórumozó
  • Hozzáértők segítségéért regisztráltam.
Több
7 hónapja 3 hete #17542 Írta: ifjBarandiImre
ifjBarandiImre válaszolt a következő témában: Hekker támadás érte a Joomlámat
Hazaértem vidékre, holnap írok a web oldalán keresztül.

Művészetekkel foglalkozom: Festőművész, tetováló művész és NFT művész vagyok. Tartalmat, képeket, szöveget, tudok feltölteni, keresőoptimizálni cikket, viszont hekker támadás miatt rendszer visszaállítást, Joomla sablont frissíteni és egyéb dolgokat szakemberre bíznék.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!