Regisztráltaknak szánt tartalomhoz a Public is hozzá fér

Több
9 éve 2 hónapja #6324 Írta: perneky
Szép estét,

eddig ment, illetve nem tudom pontosan, hogy mikortól változott meg, de hosszú ideig stabil volt, most ismét azt tapasztalom, hogy:
A cikkek között van néhány, amit csak a regisztráltak részére volt hozzáférhető. Most azonban hiába van beállítva a hozzáférési szint, ennek ellenére a publik is simán hozzáférhet.
Hol és még mit kellene át állítanom, hogy a beállítás érvényes legyen. Már mindent (legalábbis szerintem) megnéztem, de nem tudom hol lehetne ez konfogurálni még.
Jobb megoldást nem találtam, addig azokat az oldalakat egyszerűen letiltottam, de ez nem megoldás én is jól tudom.

Joomla! 3.3.6 verzió fut

Segítséget előre is köszönöm.

Perneky Sándor
www.radiomuzeum.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 2 hónapja #6327 Írta: kisgal
kisgal válaszolt a következő témában: Regisztráltaknak szánt tartalomhoz a Public is hozzá fér
Szia!

első körben mi az elképzelésed? Egy-egy cikk legyen csak "rejtve" a publikus felhasználóktól vagy egy egész "kategóriában" levő cikkek legyenek rejtve?

vizsgáld meg, hogy az a cikk ami szerinted rejtve kéne lennie, milyen beállításokat tartalmaz, aztán azt nézd meg, hogy az a menüpont ahol megjelenik milyen beállításokat tartalmaz.

aztán lehet tovább lépni.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 2 hónapja #6328 Írta: perneky
perneky válaszolt a következő témában: Regisztráltaknak szánt tartalomhoz a Public is hozzá fér
Szia,

csak a cikkek rejtéséről van szó, nem kategóriáról. A beállításokat átnéztem, ott nem találok hibát.
Van ami menüpontról érhető le és van olyan, hogy cikkben lévő hivatkozásból, de egyiknél sem működik a Regisztráltak -nak szóló beállítás.
Eddig működött rendesen, tegnap viszont azt tapasztaltam, hogy ezekhez az oldalakhoz is bárki hozzáférhet.
Érdekesség, hogy a weblap fülön ezeknél az oldalaknál az icon sem jelenik meg.

Perneky Sándor
www.radiomuzeum.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 2 hónapja #6337 Írta: kisgal
kisgal válaszolt a következő témában: Regisztráltaknak szánt tartalomhoz a Public is hozzá fér
Szia!

Gyorsan készítettem egy elképzelést, csak hogy jól értem-e a feladatot. A www.atcs.hu/erika oldalamon van egy menüpont "Cikkek" itt azt mondtam, hogy az "uncategorised" kategóriában szereplő cikkeket jelenítse meg. Készítettem egy cikket "Csak regisztrált láthatja" címmel, ez is ugyan abban a kategóriában van.

Most ha belépés nélkül nézed ezt a menüpontot akkor nem láthatod a "Csak regisztrált..." cikket. Ha viszont a főoldalon belépsz a "Teszt" Teszt" felhasználóval, akkor már láthatod.

Erre gondoltál?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 2 hónapja #6338 Írta: perneky
perneky válaszolt a következő témában: Regisztráltaknak szánt tartalomhoz a Public is hozzá fér
Szia,

pontosan így kellene működni, de nem így működik.

Perneky Sándor
www.radiomuzeum.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 2 hónapja #6339 Írta: kisgal
kisgal válaszolt a következő témában: Regisztráltaknak szánt tartalomhoz a Public is hozzá fér
akkor nézzük kicsiben:

vegyünk egy cikket amit szeretnél ha CSAK a regisztrált felhasználók látnának. Milyen beállításai vannak?
Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!