Szia,
létrehoztam egy teszt kategóriát, aminek a hozzáférhetősége "Regisztráltak", majd egy "teszt" cikket is, szintén Regisztráltak hozzáférhetőséggel.
Az eredmény azonos az eddigiekkel.
A joomla eredetileg 1.6 -s volt. Ezt wamp-n frissítettem és tavaly április környékén 3.2-re jutottam el. amikor a wamp-on ment rendesen, akkor az aktuális verziót telepítettem a kiszolgálóra. Finomhangolást követően ment minden, mint a karikacsapás.
Egyetlen egy bővítményt sem használok, amit utólag kellett volna telepíteni. Folyamatosan frissítem, amit a rendszer fölkínál. Igyekszem naprakészen tartani.
Ahogyan írtam, egy másik honlapot is üzemeltetek szinten hasonló beállításokkal, jelenleg azonos a verzió számuk, a kiszolgáló szerver is azonos, oly annyira, hogy fizikailag is azonos vason pörögnek. Azzal semmi gondom.ó, ott is van rejtett tartalom a regeseknek.
Nem tartom ezeket a beállításokat bonyolultnak, ráadásul évek óta használom. Most azonban nem tudom mi történt vele. Mit kellene esetleg még megnézni?