Akadálymentesített/vakbarát Joomla! sablon készítése

Több
10 éve 8 hónapja #2786 Írta: boy
boy válaszolt a következő témában: Akadálymentesített/vakbarát Joomla! sablon készítése
Az hiszem sikerülni látszik a dolog, hack nélkül. A sablonra átváltás a javasolt módon történik.: ?template=template_name
Tartalmakat nem kell duplikálni, de menüket igen. Ez nem jelent akkora gondot, mivel kissé más struktúrát követel meg a két sablon. Utánna már a sablonkezelőben ezekhez az új menükhöz rendelem hozzá a vakbarát sablont, és minden jól működik. Ha élesítve lesz az oldal, belinkelem majd...

-gf-

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 8 hónapja #2787 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Akadálymentesített/vakbarát Joomla! sablon készítése
Csak, ha másolod a menüt, akkor az aliasuk már nem lehet ugyanaz és innentől kezdve már duplikáció.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 8 hónapja #2792 Írta: Petrov12
Petrov12 válaszolt a következő témában: Akadálymentesített/vakbarát Joomla! sablon készítése
ha esetleg sikerül megcsinálni egyikőtöknek,
nem tulmagyarázva, de nekem jól jönne egy lépésenkénti leírás, hogy adjunk hozzá egy vakbarát verziót az oldalhoz...

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 8 hónapja #2794 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Akadálymentesített/vakbarát Joomla! sablon készítése
Adatduplikálással (menü másolással) meg lehetett eddig is oldani. Készítesz egy "akadálymentes" menüt és ahhoz a speciális sablont társítod. De, mivel itt lesz két menüd és nem lehet a menüpontjaidnak ugyanolyan aliasa, így a tartalmak duplán lesznek megjelenítve. Ezért elsődlegesen, itt az a kérdés, hogy tartalom duplikálása nélkül, hogy lehet ezt a problémát megoldani. Én, valószínűleg, úgy indulnék el, hogy használnám a sablon váltó modul és azt alakítanám át úgy, hogy egy akadálymentesített ikonra kattintva, váltson át a speciális sablonra.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 8 hónapja - 10 éve 8 hónapja #2796 Írta: boy
boy válaszolt a következő témában: Akadálymentesített/vakbarát Joomla! sablon készítése
Nekem ez a selector nem működött. Amúgy meg nem igazán értem, mi a gáz a menu duplikálással? pl. én eleve nem tudtam volna azt a menüt használni a keresőbarát oldalon, és mindenképp másik menüt kellett volna csinálnom...

-gf-
Utolsó szerkesztés: 10 éve 8 hónapja boy által. Indoklás: szerkesztés

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 8 hónapja #2797 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Akadálymentesített/vakbarát Joomla! sablon készítése
Hasznos cikk a duplikált tartalmakról: longhand.hu/keresooptimalizalas_/duplikalt-tartalom.php

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!