Kereskedelmi és bolt bővítmények

Virtuemart - Termékek tömeges csoporthoz rendelése

Több
9 éve 4 hónapja #5976 Írta: sanya93
Hogyan lehet azt megoldani, hogy egyes kategóriában lévő termékek ára ne látszódjon viszont van olyan kategória ahol kell hogy látszon a termékek ára. Van kb másfélezer termék feltöltve, most az árak mutatása le van tiltva, nem is látszik, viszont töltenék fel új termékeket ezeknek már kellene az árnak látszani. Létrehoztam vásárlói csoportot ebben engedélyeztem az árak mutatását,ezt az adott terméknél be is jelöltem, a virtu beállításaiban is engedélyeztem, de nem mutat árat a shop, csak abban az esetben látható az ár ha az anonimus csoportnál is engedélyezem viszont ilyenkor az összes termék ára látható, Tudom most azt mondjátok, a másfél ezer terméket rendeljem hozzá másik vásárlói csoporthoz, de erre most nincs időm mindegyiket át álligatni.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 4 hónapja - 9 éve 4 hónapja #5977 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Virtuemart - Termékek tömeges csoporthoz rendelése
Meg kellene vizsgálni, hogy mit jelent az adatbázisban az, hogy egy termék hozzá van rendelve egy csoporthoz, majd erre lehetne írni egy egyszerű frissítést, amivel elvégezhető lenne hozzárendelés gyors folyamata.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 9 éve 4 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 4 hónapja #5978 Írta: sanya93
sanya93 válaszolt a következő témában: Virtuemart - Termékek tömeges csoporthoz rendelése
Nem találom melyik tábla tárolja ezt az adatot, mert ebben _virtuemart_products_hu_hu és a _virtuemart_products táblákban nincs erre utalás hogy egy termék mely csoporthoz van rendelve.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 4 hónapja #5982 Írta: sanya93
sanya93 válaszolt a következő témában: Virtuemart - Termékek tömeges csoporthoz rendelése
Nos nincs ötlet a kérdésemre? Köszi

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 4 hónapja - 9 éve 4 hónapja #5984 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Virtuemart - Termékek tömeges csoporthoz rendelése
Minden termékhez van rendelve valamilyen csoport? Valamint egy termékhez, csak egy csoportot szeretnél hozzárendelni?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 9 éve 4 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 4 hónapja #5986 Írta: sanya93
sanya93 válaszolt a következő témában: Virtuemart - Termékek tömeges csoporthoz rendelése
A régi termékekhez nincs rendelve semmi, érvényes mindenkire, A vásárlói csoportnál az anonymus csoportban le van tiltva az árak mutatása így most az árak nem látszanak, viszont az új termékek, pl amit ma is felvittem, ott sem látszanak az árak bármelyik vásárlói csoportba teszem be, és abban a csoportban engedélyezve van az ár, és a virtu admin beállításaiban is engedélyezve van. Az lenne a jó megoldás ha a régi termékeket egyszerre hozzátudnám rendelni tömegesen egy csoporthoz, mint amilyen van is virtuban de az magát a terméket rendeli csoporthoz nem pedig az árat.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!