Kereskedelmi és bolt bővítmények

Virtuemart - Termékek tömeges csoporthoz rendelése

Több
9 éve 5 hónapja #5987 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Virtuemart - Termékek tömeges csoporthoz rendelése
Azt csak megerősíteni tudom, hogy ha kikapcsolom globálisan az árak megjelenítését, akkor hiába állítom be egy adott csoportra, azt már nem veszi figyelembe. Ha mindegyik terméknek lenne egy vagy több csoportja, ott viszonylag könnyedén, pár sql sorral lelehetett volna rendezni, hogy mindegyik terméknek egy közös csoportja legyen, de a generálásához már komolyabb dolgot kellene írni, szerintem.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 5 hónapja #5988 Írta: sanya93
sanya93 válaszolt a következő témában: Virtuemart - Termékek tömeges csoporthoz rendelése
ha kikapcsolom globálisan de az -anonymous- vásárlói csoportban engedélyezve van akkor mutatja az árakat, tehát mindkét helyen ki kell hapcsolni hogy az árakat ne lehessen látni az oldalon. Na most a régi termékek ugye 'érvényes mindekire " van állítva ezt az -anonymous- csoport vezérli, csináltam egy új csoportot és adatbázisban beállítottam ugyanazokkal a paraméterekkel mint az -anonymous-t de ha ezt rendelem egy termékhez még véletlenűl sem mutat árat

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 5 hónapja - 9 éve 5 hónapja #6018 Írta: sanya93
sanya93 válaszolt a következő témában: Virtuemart - Termékek tömeges csoporthoz rendelése
Még mindíg keresem erre a megoldást, ha valakinek van valami használható ötlete jelezze kösz
Utolsó szerkesztés: 9 éve 5 hónapja sanya93 által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 4 hónapja #6072 Írta: sanya93
sanya93 válaszolt a következő témában: Virtuemart - Termékek tömeges csoporthoz rendelése
Ha másnak is szükség lenne ilyen megoldásra. Adatbáziban ezt futtasd le saját előtagoddal
UPDATE ###_virtuemart_product_prices
SET virtuemart_shoppergroup_id=1 természetesen az 1 a végén az adott csoport száma ameihez rendelni akarod. És így árilag az összes terméket hozzárendeled egy csoporthoz.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 4 hónapja #6075 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Virtuemart - Termékek tömeges csoporthoz rendelése
Végül is ez is jó megoldás és egyszerűbb is, mint amire először gondoltam.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!