Nem jelenítődik meg a reCAPTCHA Joomla! 2.x és 3.x esetén

Több
2013 nov. 13 00:00 #11 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Nem jelenítődik meg a reCAPTCHA Joomla! 2.x és 3.x esetén
Próbáld meg evvel a hivatkozással: www.google.com/recaptcha/api/js/recaptcha_ajax.js

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PSEsupra

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2013 nov. 13 16:08 #12 Írta: PSEsupra
PSEsupra válaszolt a következő témában: Nem jelenítődik meg a reCAPTCHA Joomla! 2.x és 3.x esetén
Köszi, de sajnos nem oldotta meg, a hiba fent áll. :(
Már azon gondolkodom, hogy nem e az a ludas, hogy van még fent egy JomSoci is meg egy DM Simplecontact, amiben szintén nem a helyes vagy más módon vannak megadva a szerverelérések.
Nem kavarja már be magának a rendszer, és kihat egyik a másikra?

DM
Code:
/** * The reCAPTCHA server URL's */ define("RECAPTCHA_API_SERVER", "http://www.google.com/recaptcha/api"); define("RECAPTCHA_API_SECURE_SERVER", "https://www.google.com/recaptcha/api"); define("RECAPTCHA_VERIFY_SERVER", "www.google.com");
JS zend plg
Code:
class Zend_Service_ReCaptcha extends Zend_Service_Abstract { /** * URI to the regular API * * @var string */ const API_SERVER = 'http://api.recaptcha.net'; /** * URI to the secure API * * @var string */ const API_SECURE_SERVER = 'https://api-secure.recaptcha.net'; /** * URI to the verify server * * @var string */ const VERIFY_SERVER = 'http://api-verify.recaptcha.net/verify';

Köszi előre is.

PSE

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2013 nov. 13 16:52 - 2013 nov. 13 16:55 #13 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Nem jelenítődik meg a reCAPTCHA Joomla! 2.x és 3.x esetén
Az alaprendszerben lévő módosítások biztosan működnek és a következő kiadások ezeket a módosításokat is tartalmazni fogják.
A DM-ben lévő hivatkozások azok jónak tűnnek. A Jomsocial esetében pedig tavaly szeptemberben volt egy bejelentés , hogy az új ágba ki is veszik a Zend framework-ot.

Ezt próbáltad?
Code:
if (JBrowser::getInstance()->isSSLConnection()) { JHtml::_('script', 'https://www.google.com/recaptcha/api'); } else { JHtml::_('script', 'http://www.google.com/recaptcha/api'); }

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 2013 nov. 13 16:55 Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2013 nov. 13 17:16 #14 Írta: PSEsupra
PSEsupra válaszolt a következő témában: Nem jelenítődik meg a reCAPTCHA Joomla! 2.x és 3.x esetén
Próbáltam, és úgy sem jó sajnos.
Egyébként nem tudok JS-t váltani, mert nincs rá továbbfejlesztett sablon olyan amilyet én használok, és az meg a gyári GW-s. Szinte ugyan az mint a J25 sablonja, és így szép együtt a lap.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!