Hivatkozás egy cikkre kötött formátummal

Több
6 éve 2 hete #13390 Írta: kolozslevy
Hivatkozás egy cikkre kötött formátummal téma létrehozva kolozslevy által
Sziasztok!
Egy pályázat miatt szükségessé válna, hogy egy cikkre a következőképp tudjak hivatkozni: www.honlapcime.hu/palyazat

Ezt hogyan lehetne 3.8-as joomlában beállítani ?

A segítségeket nagyon köszönöm, fontos lenne!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 2 hete #13391 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Hivatkozás egy cikkre kötött formátummal
Megoldás, hogy csinálsz neki egy menüpontot.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 2 hete #13395 Írta: kolozslevy
kolozslevy válaszolt a következő témában: Hivatkozás egy cikkre kötött formátummal
A menüpont már készen van, én azt szeretném, ha a beírt URL-el lehetne rá hivatkozni. Sajnos a pályázatkezelőnél elég elmaradottak, gondolom statikus oldalakkal dolgoztak eddig. Dinamikusnál ezt nem tudom hogyan kell megoldani. A komponens/átirányítás valamiért nem működik, pedig elképzelhető, hogy ez lenne hozzá a kulcs.
Lejárt URL-hez beírom: kolozslevente.hu/palyazat
Új URL-hez, pedig a tényleges cikk helyét a dinamikus rendszerben: kolozslevente.hu/index.php/palyazat

Sajnos az átirányítás még így sem történik meg, hanem csak a palyazat mappába feltöltött index.htm tartalma jelenik meg.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 2 hete #13396 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Hivatkozás egy cikkre kötött formátummal

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 2 hete #13397 Írta: kolozslevy
kolozslevy válaszolt a következő témában: Hivatkozás egy cikkre kötött formátummal
Kedves Balázs!

Köszönöm, ezzel már előrébb vagyok szerintem. A cikkek már rendesen megjelentek html formában. pl.: kolozslevente.hu/letoltes.html
Én azt szeretném elérni, ha beírom, hogy: kolozslevente.hu/palyazat, akkor a letoltes.html oldal jelenjen meg. Hogyan lehet egy cikket elhelyezni egy mappába? Esetleg kategóriába kellene tenni?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 1 hete #13402 Írta: jemie
jemie válaszolt a következő témában: Hivatkozás egy cikkre kötött formátummal
Komponensek>>>átirányítások
kolozslevente.hu/palyazat átirányít ide letoltes.html

vagy

menüpont, pályázat menüpont típusa külső url itt pedig beírod, hogy domain/letoltes.html.

Nem kell megköszönni a hozzászólásomat ha úgy gondolod,hogy másnak nem akarsz segíteni.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!