Film adatbázis létrehozásához milyen bővítményt javasoltok?

Több
6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #13152 Írta: karikusz
Sziasztok!

Valaki találkozott olyan "tartalomkezelővel" ami egy film/sorozat adatbázisnak megfelelő lenne?
Valami olyasmi a terv, hogy frontendről lehetne bevinni a rendszerbe adatokat:cím, boritókép, leírás, mikor lesz az első rész...stb.

A frontenden a regisztrált felhasználónak lenne két olyan opciója, hogy Megnézném(kívánságlista) és Megnéztem (akár kedvencekhez ad). Amikor a "megnézném"-re klikkel automatikusan feliratkozik az adott adatlapra és e-mail értesítést kap x nappal az előtt amikor a "mikor lesz az első rész" dátum aktuális.

Gondolkoztam valami esemény kezelőn, mert azon lenne a hangsúly, hogy küldjön értesítést, de nem nagyon találtam ilyen kedvencekhez adás, vagy értesítésre feliratkozás félét.

Valakinek bármi ötlet? A JED-et már végigbújtam, de lehet, hogy valaki találkozott hasonlóval, amit kis átalakítással munkára lehet bírni.

Természetesen nem baj, ha fizetős a bővítmény ;)

További szép estét mindenkinek! ;)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 hónapja karikusz által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 1 hónapja #13177 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Film adatbázis létrehozásához milyen bővítményt javasoltok?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!