Modulok összeakadása

Több
7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #9510 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Modulok összeakadása
Más helyen úgy csináltam "rendszerváltást", hogy a régi 2.x oldal fájljait egy aldomainre (almappába) átpakoltam, és a tárhely gyökérbe a szűz új Jooml 3.x-et telepítettem. Az új oldal beélesítéséig az üzemen kívül képernyőre pedig az aldomainre mutató linket tettem.
Őszintén megvallva, a migrálástól egy kissé idegenkedem, mivel rengeteg probléma adódhat utána, főleg a nem core komponensek esetében. Az igaz, hogy az új rendszer tartalmainak, az új VM árucikk-adatainak újbóli feltöltése macerásabb, de legalább nem a hibák tömkelegének a javításával kell kezdeni az új időszámítást... Az is igaz, hogy több ezres VM választék esetén más módszert érdemes választani.
Itt a fórumon is olvashatók ilyen bejegyzések, hogy hol ez, hol az nem működik rendesen a migrálást követően.
Javaslom, hogy csinálj egy old.horgaszat-webshop.hu aldomaint, tedd át a régi rendszer fájljait ennek az aldomainnek a mappájába (pl. a gyökér public_html alatt a public_html/old/ ), és telepítsd a gyökérbe az új Joomlát. A VirtueMart sem migrálható a régiből az új verzióba, itt is csak azt tenném, hogy az új J3.x-hez a legújabb szűz VM3-at raknám.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 11 hónapja Zotius által. Indoklás: kiegészítés
A következő felhasználók mondtak köszönetet: laszlo.sovari

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #9511 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Modulok összeakadása

laszlo.sovari írta: Tehát az lehet a gond, hogy a régi jQuery már nem tudja rendesen futtatni?

Valószínű. Azt viszont nem tudom, hogy ez miért most, egyik napról a másikra jött elő. Esetleg megpróbálhatod a slider bővítményhez tartozó jquery.min.js-t egy újabb verzóra cserélni. (Letöltöd a honlapjukról, s felmásolod a bővítmény megfelelő mappájába.)

laszlo.sovari írta: Ugye, a 61-es sorban, ahol a hiba van, amit aláhúztál "Zotius", ott az szerepel, hogy váltogatja a képeket, x időtúllépéssel és x sebességgel. Ez a kód automatikusan van ott. Ha alapértelmezettre állítom (kitörlöm a scriptet), akkor visszaállnak a gyári értékek, de akkor is ugyanígy viselkedik, csak kisebb képméretben...

A képen megjelölt/kiemelt hiba azt jelenti, hogy azzal a függvénnyel gond van a jquery-ben.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 11 hónapja Zotius által. Indoklás: kiegészítés
A következő felhasználók mondtak köszönetet: laszlo.sovari

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #9513 Írta: laszlo.sovari
laszlo.sovari válaszolt a következő témában: Modulok összeakadása
Köszönöm az eddigieket, Zotius, hatalmas segítség mindez...

SóváriLászló
Utolsó szerkesztés: 7 éve 11 hónapja laszlo.sovari által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 11 hónapja #9516 Írta: laszlo.sovari
laszlo.sovari válaszolt a következő témában: Modulok összeakadása

Zotius írta:

laszlo.sovari írta: Tehát az lehet a gond, hogy a régi jQuery már nem tudja rendesen futtatni?

Valószínű. Azt viszont nem tudom, hogy ez miért most, egyik napról a másikra jött elő. Esetleg megpróbálhatod a slider bővítményhez tartozó jquery.min.js-t egy újabb verzóra cserélni. (Letöltöd a honlapjukról, s felmásolod a bővítmény megfelelő mappájába.)


Nos, frissítettem a jQuery-t az Art Image Cycle modul [js] könyvtárában jquery-2.2.3.js verzióra.
Egycsapásra...nem változott semmi... :(

SóváriLászló

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 11 hónapja #9517 Írta: laszlo.sovari
laszlo.sovari válaszolt a következő témában: Modulok összeakadása
Egyvalami eszembe jutott még.
Egykor kerestem olyan kategória nézet modult (a bal oldali függőleges VirtueMart Kategóriák helyett), ami hover-re kinyitja az alketegóriákat.
Akkor ugyanez volt a jelenség, amikor felraktam a z "új kategória" modult, hogy mellette a slide megállt, pont ugyan így. Miután levettem azt az ingyenes kategória modult és visszatettem a "gyári" kategória modult, helyreállt a slideshow. ...(?)
Háthogyha ez közelebb visz a megoldáshoz.

SóváriLászló

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 11 hónapja #9518 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Modulok összeakadása
Hányas verzió fut a Art Image Cycle modulból?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: laszlo.sovari

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!