Cikk értékelése 10-es skálán az 5-ös helyett

Több
9 éve 3 hete #6696 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Cikk értékelése 10-es skálán az 5-ös helyett
Miért nem jó az, ha a saját tábláiban menti el a szavazások eredményeit?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hete #6700 Írta: Armand
Armand válaszolt a következő témában: Cikk értékelése 10-es skálán az 5-ös helyett
Mert akkor a template nem azt veszi alapul. És nekem csak amiatt kell

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hete - 9 éve 3 hete #6703 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Cikk értékelése 10-es skálán az 5-ös helyett
Gondolom a sablon csak egy formázást ad pluszba. Esetleg azt kellene megvizsgálni, hogy ez a formázás, hogyan adható át a plugin megjelenítéséhez.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 9 éve 3 hete Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hete #6705 Írta: Armand
Armand válaszolt a következő témában: Cikk értékelése 10-es skálán az 5-ös helyett
Köszi, rá is kérdeztem a Template készítőjénél

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hete - 9 éve 3 hete #6783 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Cikk értékelése 10-es skálán az 5-ös helyett
Valamelyik nap dolgoztam a JSN Pagebuilderrel és ha evvel a bővítménnyel készítenéd el a cikkeid, akkor abban található külön beépített százalékos mutató.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 9 éve 3 hete Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!