Üdv a csapatnak!
Nem vagyok profi, de a Joomla 3-mal már elboldogultam.
Most Joomla 4-re szeretnék átállni, ehhez kérnék tanácsot ingyenes template kiválasztásában, a következők figyelembe vételével:
- Legyen variálható a layout illetve a modulpozíciók.
- PHP 8-tól ne akadjon ki.
- Jó volna tudni (nem találgatni), hogy a custom.css-t vagy scss-t melyik könyvtárba kell elhelyezni.
Eddigi Joomla 4-es tapasztalataim letaglóztak
, ezért kérem a segítségeteket.
Előre is köszönettel!