Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, a következőkben. Adott egy régebbi oldal, ami vírusfertőzés végett került visszaállításra biztonsági mentésből, így most a Joomla 3.6.5 verzió, az oldal G5_hydrogene sablont használt - látszólag az oldal helyreállt, de a megjelenésben vannak hiányosságok - és a fő probléma, hogy a sablon szerkesztését az admin felületről nem érem el, a csatolt hibaüzenetet kapom. Jelenleg a Gantry 5.4.9 verziót használja, gondoltam arra, hogy a keretrendszer és a sablon verziója nem kompatibilis... vagy fájlok hiányozhatnak, sérült lehetett a mentés is?
Köszönöm, ha tudtok segíteni, hogy közelebb kerüljek a megoldáshoz.