Bármelyik zászlóra is kattintok csak az url változik a tartalom nem.

Több
2012 jan. 31 10:20 #11 Írta: sanya93
igen hozzárendelve,az összes oldalhoz és "Az összes kijelölése' van beállítva

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2012 jan. 31 10:25 - 2012 jan. 31 10:25 #12 Írta: Balázs
A magyar menüt megjelenítő modulod, csak a Magyar menüid alatt legyenek megjelenítve.
Az angol pedig az angol alatt és ne az összes alatt.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 2012 jan. 31 10:25 Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2012 jan. 31 11:02 #13 Írta: sanya93
Most úgy van ,magyar alatt a magyarok angol alatt az angolok,de semmi változás azonkívűl hogy az url ben /en lesz,nekem a joomfish 1.5 alatt tökéletes volt itt 1.7 en is telepitattem sikerült is de nincs a komponensek közt sem a felfedezések közt

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2012 jan. 31 11:11 #14 Írta: Balázs
A Joomfisht azt felejtsd el, minél kevesebb külsős bővítménnyel fut az oldalad, annál jobb.

Annyit tudok mondani, hogy vagy megosztod a Wampodat (Put online).
Vagy Teamvieweren rákukkantok.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2012 jan. 31 12:04 #15 Írta: sanya93
Sikerült!!! újra végigcsináltam ahogy leírtad,és a segítségeiddel, és most jó ,most átvált kezdőlaprol Home menüpontra,Hogy mi volt a hiba,hogy hol rontottam el azt nem tudom,Köszönöm a segítségedet.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2012 jan. 31 12:31 #16 Írta: sanya93
Értem már ,tehát ez ügy működik,hogy a másik nyelvhez mintaha újra felépítenénk az oldalt csak a másik nyelven

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2012 jan. 31 13:26 #17 Írta: Balázs
Pontosan! A Joomfishtől ellentétben, itt nem kell minden tartalomhoz felvinni másik nyelven is ugyanazt. Itt megoldhatod azt, hogy pl. angol nyelven tök más tartalma legyen az oldaladnak, mint magyarul.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2012 jan. 31 16:30 #18 Írta: sanya93
Bocs,a virtuemarthoz értesz?Hol tudnánk értekezni róla?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2012 jan. 31 16:41 #19 Írta: Balázs
A megfelelő témában fel tudod rakni a kérdéseidet.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!