Phoca download részleges honosítás

Több
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #15316 Írta: Barb
Phoca download részleges honosítás téma létrehozva Barb által
Sziasztok

Próbáltam egy letöltéskezelőt feltenni, ez volt a jdownload, de az információs szürke agymenés minden fájl alatt kiidegelt és nem tudtam eltüntetni, mindenre csináltak ki-be kapcsolót csak arra nem.

Ezért elkezdtem nézegetni a phoca letöltéskezelőt.

Egész elfogadható kis bővítmény, és honosítást is leltem hozzá.
Viszont, honosítás után nem lesz minden magyar, ez nem zavarna mert értem angolul is, viszont magyar weboldalon picit másoknak zavaró lehet, hogy kb mindent lemagyarított, csak olyanok maradtak ki, hogy a gomb felirata nem letöltés, hanem download, de még ezt is ki lehetne bírni.

A gond:
A letöltések alatt lévő rendezési doboz amiben az van, hogy mi alapján rendezze a letöltéseket, illetve hogy mennyi jelenjen meg 1 oldalon, no az angol maradt.
Ellenőriztem, hogy a nyelvi fájlban mi a helyzet és ott megvannak a fordítások az ordering és egyéb szavakhoz amik alkotják ezt a dobozt.

Mit lehet tenni, hogy mégis magyar legyen, nekem a kikapcsolása is oké, de erre sem leltem funkciót.

Próbáltam rákeresni az ordering szóra a felülírások között, de magyar frontend részen nem volt rá találat :(
Angolban igen, ezt felül is írtam, de semmi eredmény.
Aztán megkerestem a nyelvi fájlokat megint és ott is átírtam más szavakra, hogy csinál e valamit de nem.

Közben észrevettem, hogy a kategória nézetben a kategóriák nevei alatt ott van az, hogy no subcategories. Ezt sem tudtam semmi manőverrel átírni, pedig felülírásban is megvan de nincs hatása ha felülírom. Ezt viszont nem tudom kikapcsolni a beállításokban pedig ehhez sem ragaszkodnék.

Vmi mentő ötlet? Fontos lenne nekem.

köszönöm szépen!
Utolsó szerkesztés: 4 éve 4 hónapja Barb által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 4 hónapja #15320 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: Phoca download részleges honosítás
Amikor csak részleges fordítás van valamelyik kiegészítőhöz a 2 dolog miatt lehetséges.
1. A magyar nyelvi fájl nem egyezik meg teljesen az angol nyelvi fájllal, azaz nincs benne az összes paraméter ami az angolban meg van. Ebben az esetben két dolgot tehetsz. A.) Újrafordítod az angol eredetit. B.) Rákeresel az angolban a hiányzó szövegre és felveszed a hiányos magyarba is
2. Az is lehet hogy egyes szöveghez nincs nyelvi elem és azok a komponens sablonjába vannak "beégetve". Ezt sablon felülírással tudod magyarítani. Ha többnyelvű az oldalad akkor pedig felvehetsz re Te magad egy nyelvi elemet ebben a felülírásban.

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!