Egyedi zászló ikon definiálása a Nyelvváltó modulnak

Több
4 éve 6 hónapja #15196 Írta: Barb
Sziasztok

Felmerült bennem egy kérdés. Többnyelvű oldallal játszom és a zászlókat kezdtem el variálni. Viszont ahogy látom a mappában is gif van és ha pl png-t teszek adott mappába ahol a kis zászlók gif képei vannak, azt az admin felületen nem tudom választani. Viszont a gif egészen pocsék, png-ben szépeket lehetne kreálni.

A kérdésem tehát, hogy hogyan tudnám elérni, hogy a most gifként kezelt zászlók helyett png-t is tudjak beállítani? PS-el amúgy exportáltam vektorból png-t ami szép, és amúgy gif-et is de az meg nem szép.

Erre van valami megoldás? A neten olvasgattam már külhoni fórumon de 2011 és 2013as találatok jöttek és amiket ott olvastam, a mostani joomlában nem ott találom így nem tudtam megpróbálni :(

köszönöm szépen

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 6 hónapja #15199 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Egyedi zászló ikon definiálása a Nyelvváltó modulnak
Tehát egyedi PNG-alapú zászlót szeretnél a jelenlegi a GIF-alapú helyett?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #15201 Írta: Barb
Barb válaszolt a következő témában: Egyedi zászló ikon definiálása a Nyelvváltó modulnak
Szia Balázs

Végtére is igen :)

Talán annyit még:
Eddig ide jutottam, de eredményt még nem szült.

modules/mod_languages/tmpl/default.php --biztonsági mentés, majd a fájl átmásolása felülbírálási célból a templatemhez. azaz:

templates/sablonom/html/mod_languages (ezt én hoztam létre) /default.php ---- itt aztán a php-ben átrtam a .gif értéket .png értékre és mentettem.

admin/nyelvek/tartalomnyelvek ---- magyarban pedig át akartam állítani a korábban már felmásolt hu_HU.png -re de még csak nem is látom a listában.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 6 hónapja Barb által. Indoklás: fixálás

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 6 hónapja #15202 Írta: Barb
Barb válaszolt a következő témában: Egyedi zászló ikon definiálása a Nyelvváltó modulnak
No a módszer működni látszik, a hiány annyi volt, hogy a png fájlnak ugyanazt a nevet kellett adnom, mint a korábban beállított gif fájlnak. Problem? Solved.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 6 hónapja #15203 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Egyedi zászló ikon definiálása a Nyelvváltó modulnak
Igen, abban a PHP-ban rakja össze a zászló eléréseket, így ez a megoldás jó.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Barb

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
3 éve 3 hónapja #16229 Írta: sanya93
sanya93 válaszolt a következő témában: Egyedi zászló ikon definiálása a Nyelvváltó modulnak
Nyelvváltó modul nyelvei. Ha magyar nyelv van kiválasztva akkor magyarul jelenjen meg a modulban így Magyar-Angol. Ha angol nyelv van kiválsztva akkor pedig így-Hungarian-Enlgish. Megoldható? Mert jelenleg bármelyik nyelv van kiválasztva, a modulban Magyar és English közt lehet választani.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!