Magánhangzók távirati stílusban

Több
7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #9782 Írta: kapula-gabor
Magánhangzók távirati stílusban téma létrehozva kapula-gabor által
Letöltöttem ma az aktuális verziót (hu-HU_joomla_lang_full_3.5.1v1) és szomorúan látom, hogy visszatért ugyanaz a régi hiba, amitől annak idején öröm volt megszabadulni: a távirati stílus.

Az alias-ban megjelenő magánhangzókról van szó: Ö-betü helyett "oe" ami azt eredményezi, hogy ha az alapszó "közös" akkor abból "koezoes" lesz.
Ü-betűvel szintén = "ue".

Nagyon szépen kérlek benneteket, legyen vége ennek, bárhogy is nyilatkoznak a nyelvészprofesszorok, mert ez keresőoptimalázás szempontjából nagyon hátráltató. Hadd ne legyen szükséges külön figyelmet fordítani arra, hogy mi van az alias-ban... Légyszi.

Légyszi-légyszi-légyszi...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 10 hónapja kapula-gabor által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 10 hónapja #9783 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Magánhangzók távirati stílusban
Nem tudom reprodukálni: joomlacms.hu/közös

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 10 hónapja #9784 Írta: kapula-gabor
kapula-gabor válaszolt a következő témában: Magánhangzók távirati stílusban
Nem meglepő, a számítástechnika már csak ilyen :-)

Esetleg próbáld meg unicode alias nélkül.

Én most telepítettem egy friss Joomlát, arra telepítettem a nyelvi fájlt, és hát ez van...
Épp írok egy cikket, Pölönc úr és Pölöncné címmel, és ez lesz belőle: poeloenc-ur-es-poeloencne

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #9785 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Magánhangzók távirati stílusban
Nálam ilyen:


Amúgy van egy tippem. Ha jól emlékszem volt fent pár percig egy olyan verzió, amelyben az angol alapú localise.php-k voltak fent. Valószínűleg te, ebből a kiadásból húztad le a magadét. A tárolón a jó csomag van fent: joomlacode.org/gf/download/frsrelease/20...ang_full_3.5.1v1.zip
Szerintem első körben ellenőrizd a saját localise.php fájljaidat, ha ezek rendben vannak, akkor más jellegű a probléma.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 10 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 10 hónapja #9787 Írta: kapula-gabor
kapula-gabor válaszolt a következő témában: Magánhangzók távirati stílusban
Úgyérted, hogy ma este pár percig?

Én ma este, 18:17-kor töltöttem le a csomagot -- ezután került fel újabb?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #9788 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Magánhangzók távirati stílusban
Ha jól emlékszem 18-án 17:12 előtt pár percig. Eddig egyébként nem jelezte senki sem, hogy probléma lenne a csomaggal ettől függetlenül, dobtam rajta egy plusz verziót, hogy le tudja mindenki húzni, aki esetleg rossz időben húzta le. Persze, ez még nem azt jelenti, hogy ez (volt) a probléma. Én egyébként nem tudtam reprodukálni, szerintem mindenképp ellenőrizd a php fájlokat a csomagban lévőkkel.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 7 éve 10 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!