iCagenda - Hogyan lehet beállítani ismétlődő eseményeket?

Több
7 éve 7 hónapja #10141 Írta: kisgal
Sziasztok! Egy ideje használom a kiegészítőt és volt hogy a fizetős változatát is. Azonban most kéne úgy rögzítenem eseményeket, egészen pontosan születésnapokat, amit úgy illene beállítani, hogy minden évben ismétlődik addig ameddig ki nem kapcsolom.

Ezt hogy lehet? Már megint nem látom a fától az erdőt :D

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 7 hónapja #10145 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: iCagenda - Hogyan lehet beállítani ismétlődő eseményeket?
Tud egyáltalán ilyen funkciót a bővítmény?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 7 hónapja #10200 Írta: kisgal
kisgal válaszolt a következő témában: iCagenda - Hogyan lehet beállítani ismétlődő eseményeket?
Tegnap este kaptam a választ a fejlesztőktől, hogy ez is egy tervezett funkció a következő kiadásba. Tehát jelenleg nem tud ilyet.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #10201 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: iCagenda - Hogyan lehet beállítani ismétlődő eseményeket?
Én is ezt olvastam a fejlesztő fórumán, csak ugye ezt ott pár hónappal ezelőtt kérdezték egy hozzászólásban. Ez az a tipikus mikor lesz kész? Vasárnap! :)

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 7 éve 7 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!