Google Drive-n tárolt mp4 video lejátszása

Több
3 éve 5 hónapja #16154 Írta: SomogyiG
Google Drive-n tárolt mp4 video lejátszása téma létrehozva SomogyiG által
Szép jó napot mindenkinek!

Egy általános iskola honlapját szerkesztem, ahol az általunk készített videókat szeretném megjeleníteni. Mivel a honlap tárkapacitása véges, ezért arra gondoltam, hogy Google Drive-n tárolnám a videókat, és a honlapon tenném elérhetővé egy erre a célra kialakított ablakban. Sajnos a Youtube-t nem tudom a videok tárolására és megjelenítésére használni, mert rendszeresen használunk video és zenei betéteket, melyek jogdíjasak, fizetni viszont nem tudunk értük.
Korábban már voltak sikeres próbálkozásaim, de most, az ~56-os forradalomról készült megemlékezésünkkel nem jártam sikerrel, mert a Google elutasította a hozzáférést. MP4-es video-ról van szó, mely mérete ~500 MB, és a PowerPoint 2016-os verziójával lett létrehozva. A Google Drive-n lejátszható, a megosztása pedig bárki számára elérhető, aki rendelkezik a linkkel.

Előre is köszönöm a segítségeteket.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
3 éve 5 hónapja #16155 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Google Drive-n tárolt mp4 video lejátszása

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!