Használja valaki a Regular Labs Modal komponens pro verzióját?

Több
6 éve 8 hónapja #12338 Írta: csezo
Azt hiszem azzal lenne a legegyszerűbb megoldanom egy elképzelést, de az ingyenesben nincs benne

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 8 hónapja #12339 Írta: csicsa55
csicsa55 válaszolt a következő témában: Használja valaki a Regular Labs Modal komponens pro verzióját?
Zotius tudtommal egy csomó regular labs cuccot megvett.
ZOTUS jelentkezzz!!!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #12340 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Használja valaki a Regular Labs Modal komponens pro verzióját?
Sziasztok!

Nem csomó, csak néhány cuccot használok (Tabs, Tooltips, Slider, Advanced Module Manager, Modals), de nem mindegyikből a Pro verziót.
Így van ez a Modals beépülővel is.

Régebben (2012.05.14-től 2016.11.15-ig) ennek a Pro verzióját használtam, de mivel a benne foglalt feature-öket nemigen használtam ki, ezért jelenleg "csak" a Modals Free verzióját használom.

Csezo: Amúgy nem megfizethetetlen a Modals Pro verziója: 30€ -ért már megkapod 1 éves frissítési lehetőséggel. A feliratkozás meghosszabbítása ráadásul még kedvezményes is, ha lejárata után szükséged van a további frissítésekre.

A Pro többlet képességeit lásd alább:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Zotius által. Indoklás: kép beillesztése

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #12341 Írta: csezo
csezo válaszolt a következő témában: Használja valaki a Regular Labs Modal komponens pro verzióját?
Nem csinálnék az árából problémát, ha tudnám pontosan, valóban az a legjobb megoldás.
De megoldottam, írtam egy atom particle -t, és a fancybox -al megoldottam a dolgot

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja csezo által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!