Kategóriák alfaindexe

Több
10 éve 8 hónapja - 10 éve 8 hónapja #2638 Írta: Laza
Kategóriák alfaindexe téma létrehozva Laza által
Keresnék egy olyan plugint vagy modult, ami egy adott fő kategória alatt lévő alkategóriák alfaindexét készítené el. Például a fő kategória TERVEZŐK és ebben vannak nevek szerint felsorolva. Olyat találtam, ami egy kategórián belüli cikkek indexét megcsinálja, de az ugye nekem nem jó. Van valakinek ötlete?

Példa:

A B C D E F G H ...

Balabárd Lajos
Balmaz Új Város
Beteg Norbert
Utolsó szerkesztés: 10 éve 8 hónapja Laza által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 8 hónapja - 10 éve 8 hónapja #2642 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Kategóriák alfaindexe
Kategorizálás esetén jó választás lehet a Zoo , bár ez nem pontosan az amit szeretnél. Lehetséges, hogy egyedi fejlesztésre lesz szükséged.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 10 éve 8 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 8 hónapja - 10 éve 8 hónapja #2647 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Kategóriák alfaindexe

Laza írta: Keresnék egy olyan plugint vagy modult, ami egy adott fő kategória alatt lévő alkategóriák alfaindexét készítené el. Például a fő kategória TERVEZŐK és ebben vannak nevek szerint felsorolva. Olyat találtam, ami egy kategórián belüli cikkek indexét megcsinálja, de az ugye nekem nem jó. Van valakinek ötlete?

Példa:

A B C D E F G H ...

Balabárd Lajos
Balmaz Új Város
Beteg Norbert


Az megoldás nem lenne-e jó, hogy a "TERVEZŐK" kategória alá csinálsz alkategóriákat
Tervezők A...
Tervezők B...
Tervezők C... stb
és az egyes tervezők lapjait ezek alá sorolod be?
Utolsó szerkesztés: 10 éve 8 hónapja Zotius által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 8 hónapja #2687 Írta: Laza
Laza válaszolt a következő témában: Kategóriák alfaindexe
Az a baj, hogy már működő oldalról van szó, szvl a zoo és egyéb más kiegészítő nem jöhet szóba. (kitervezte.hu). A tervezőket nem tudom A, b, c kategóriákba sorolni, hiszen annak sincs ilyen ABC modulja. :(

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 8 hónapja - 10 éve 8 hónapja #2689 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Kategóriák alfaindexe
Tudomásom szerint a Zoo-ban van content migrator, amivel a Joomla! alap tartalmakat lehet "zoosítani".

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 10 éve 8 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!