Chat szoba Joomla oldalra!

Több
5 éve 10 hónapja #13517 Írta: holloro
Chat szoba Joomla oldalra! téma létrehozva holloro által
Sziasztok!
szükségem lenne, egy ojan chat komponensre mellyel pl a
lepesradio.hu/webchat/
Vagy a
www.lepesradio.hu/chat/
címekre telepített Chat motorokat ingyenes kiegészítővel integrálhatom a Joomla 3 rendszerbe.
Vagy ojan Joomla Chat komponenst keresek, mely nem support Chat ha nem kommunikációt biztosít, Smiley-kkel, Emot iconokkal, kép beszúrással stb.
Rengeteget találtam az Extension managerben de egy sem ojan amire nekem lenne szükségem!
Rengeteg support chat van de nekem arra van szükségem, hogy a felhasználók cseveghessenek az oldalon és adminolható legyen adminisztrátorok számára stb.
Régen volt a JPF Chat 1.5-re de annak nem készült 3.x-es változata ahogy láttam.
Minden hol amit láttam ojan ami vagy fizetős, vagy külső szerveren futtatot script beágyazását teszi lehetővé Joomla oldalba.
Tudtok ilyen ingyenes komponenst?
Vagy tudtok, leírást küldeni, hogy hogyan integrálhatom gyorsan és könnyedén pl a fenti két chat valameikét a J3.x-be?
Megtaláltam még a Frei Chat-et, annak sikerült fel is telepíteni, modulját is és magát a Frei Chat-et viszont valamiért nem akar működni.
Amikor a Frei Chat adminban akarnám létrehozni a szobákat stb, egyszerűen nem hoz létre semmit.
Szóval az sajnos nem működő képes dolog számomra.:(
Kb 1 - 2 éve vadászok ilyen ingyenes komponensre de mind amit már korábban is írtam fizetősek!
Kérlek segítsetek!
Üdv:
Robi

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 10 hónapja #13570 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Chat szoba Joomla oldalra!

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 5 hónapja #14165 Írta: holloro
holloro válaszolt a következő témában: Chat szoba Joomla oldalra!
Sziasztok!

Ez nem teljesen elégíti ki az igényeimet.
Talán ettől már a kide chat is jobb annak az ingyenes változata ami igaz hivatalosan nem publikus már, de aki régen leszedte annak meg van és működik.
Ha van valakinek más ötlete azt köszönném!
Üdv.: Robi

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #14172 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Chat szoba Joomla oldalra!
Mivel a chat mint kommunikációs forma nagyon kihalófélben van, így a bővítmények száma is igen elenyésző. Ezeket nézted már?
www.blastchat.com/demo/demochat
extensions.joomla.org/tags/shoutbox/

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!