Linképítés, de hogyan?

Több
7 éve 6 hónapja #10326 Írta: BlackHeart
Linképítés, de hogyan? téma létrehozva BlackHeart által
Sziasztok!

Olvasom a nemrég posztolt, megosztott " MELYEK MOST A LEGFONTOSABB SEO RANGSOROLÁSI TÉNYEZŐK " cikket. Több helyen olvastam már ezzel a témával kapcsolatosan, hogy kell. De laikusként felmerül a kérdés, hogy hogyan? Itt most a gyakorlati megvalósítása érdekelne engem. Egy edző terem oldalát kéne valahogy kicsit optimalizálnom.

Segítséget előre is köszönöm!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 6 hónapja #10328 Írta: csezo
csezo válaszolt a következő témában: Linképítés, de hogyan?
A linkeket a Google úgy kezeli, mint egy ígéretet. Hogy ott olvashatsz még erről releváns dolgokat, bővebben, más szemszögből stb. És ha ez teljesül, vagyis ott valóban a hivatkozásban (ígéretben ) megjelölt téma található, akkor az piros pont.
Vagyis írj blogokat, de ne a saját oldaladon, hanem valami más helyeken. xx.blog.hu, stb. igyekezz elérni azt, hogy sok link mutasson az oldaladra, azaz az oldalad sok ígéretet váltson valóra. Ja, és NE a főoldalra hivatkozzanak. Ennek azért nem dől be a nagy testvér. Az oldalon is legyenek cikkek, élménybeszámolók, tervek, stb. És egy-egy ilyen oldalra. Tehetsz ki képeket, amiket egy edzésen készítesz, és ezt a képet belinkeled a facebookról, stb
Egy dolgot semmiképpen ne tegyél: linkfarmon sose engedd kitenni az oldalad elérését. Azt azonnal kiszúrja a google, és azt mondja: Te szivatsz? Akkor én is. És az nem jó. Nagyon nem

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BlackHeart

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 6 hónapja #10372 Írta: BlackHeart
BlackHeart válaszolt a következő témában: Linképítés, de hogyan?
Éreztem, hogy ez a blog dolog nem marad majd ki az életemből.
Youtube-ot rendszeresen használjuk. Ha ott a rövid leírásban elhelyezett linket az is jelent valamit?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!