Köszönöm az meg is lett, be is állítottam, később még jó lesz.
A beállítási hibára viszont eddig nem jöttem rá. ha igent jelölöm meg jön a kettes kérdés meg a hiba, de ha a nem-re jelölök akkor meg semmi nem jön elő még a hiba sem.
valami beállítási gond lesz

a mondatod még az elején, hogy ez után összekötöttem őket, nem jelent komoly beállítást gondolom, csak annyit, amit alatta írtál, hogy ezen feltétel esetén ez lesz stb.
Az én verzióm hibás lenne? esetleg az ingyenesség miatt van ez?
Egyértelműen kever valamit.
Az 1. kérdésben az igen opciónál csak a mutassa lapról állítom be a 2. kérdést, a nem opciónál pedig a mutassa lapon állítom be csak a hiba mezőt. Egyebet nem töltök ki.
A 2. kérdés-nél is ugyanez és a 3. kérdésnél is csak ott még kérem a mutassa meg részben a név / stb mezőket is.
Nekem ez így jó és logikus.
Erre az 1. kérdésnél ahogy írtam jön a kettes kérdés és a hiba is megjelenik, míg a nem-re bökéssel pedig nem jön be sem a kettes sem a hiba. A beállítást tehát nem követi a megjelenés.