JSN Uniform - Adott érték kiválasztásakor újabb mező jöjjön fel

Több
7 éve 11 hónapja #9609 Írta: Balázs
Az adott űrlapon belül fent van egy ilyen, hogy Action fül, ott tudod beállítani.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #9610 Írta: Pappy
Köszönöm az meg is lett, be is állítottam, később még jó lesz.

A beállítási hibára viszont eddig nem jöttem rá. ha igent jelölöm meg jön a kettes kérdés meg a hiba, de ha a nem-re jelölök akkor meg semmi nem jön elő még a hiba sem.

valami beállítási gond lesz :(
a mondatod még az elején, hogy ez után összekötöttem őket, nem jelent komoly beállítást gondolom, csak annyit, amit alatta írtál, hogy ezen feltétel esetén ez lesz stb.

Az én verzióm hibás lenne? esetleg az ingyenesség miatt van ez?
Egyértelműen kever valamit.
Az 1. kérdésben az igen opciónál csak a mutassa lapról állítom be a 2. kérdést, a nem opciónál pedig a mutassa lapon állítom be csak a hiba mezőt. Egyebet nem töltök ki.
A 2. kérdés-nél is ugyanez és a 3. kérdésnél is csak ott még kérem a mutassa meg részben a név / stb mezőket is.

Nekem ez így jó és logikus.
Erre az 1. kérdésnél ahogy írtam jön a kettes kérdés és a hiba is megjelenik, míg a nem-re bökéssel pedig nem jön be sem a kettes sem a hiba. A beállítást tehát nem követi a megjelenés.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 11 hónapja Pappy által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 11 hónapja #9611 Írta: Pappy
No eddig annyi, hogy a gond csak az 1. kérdés körül van.

A második kérdésnél, ha nemet jelölöm meg, kinn marad a hiba, de ha az igent akkor a hiba eltűnik és jön a 3. kérdés. a 3. kérdésnél is jó a dolog, nem esetén jön a hiba elő és igen esetén jönnek a további kitöltendő dolgok. Tehát csak az 1. kérdésnél maradt az, hogy nem esetén nem jön elő semmi igen esetén pedig jön a 2. kérdés meg a hiba is.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 11 hónapja #9612 Írta: Balázs
Sima figyelmeztetés van hozzácsatolva nálam:

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 11 hónapja #9627 Írta: Pappy
A progi akadt össze valami miatt.

Miután a hibát generáló első kérdést töröltem majd újra megalkottam és beállítottam a helyére, továbbra is hibásan jelent meg.
Ezt követően csináltam egy új kérdéssort és itt ugyanazokkal a beállításokkal már jól jelentek meg a kérdések.

Köszönöm a segítséget, azt hiszem ezzel már minden rendben is lesz.

u.i.: a fórumon volt szó arról, hogy wampról milyen lépésekkel lehet áttelepíteni egy oldalt a webcím alá?

gondolom még mindig a legjobb módszer az akeeba oldal lement, adatbázis import-export webcím alá cpanellel és akeebás feltölt stb?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 11 hónapja #9628 Írta: Balázs
Az Akeeba leszedi a db-t is. Létrehozod a csomagot, ahova meg átszeretnéd rakni, ott meg kibontod/telepíted a KIickstarttal.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!