Megérkezett a Joomla! 3.6

Több
7 éve 9 hónapja #9979 Írta: Balázs
Megérkezett a Joomla! 3.6 téma létrehozva Balázs által

Megjelent a Joomla! 3.6-os kiadása, amelyben több mint 400 probléma került javításra. Többek között további funkcióval bővült a Joomla! frissítés komponens, amely segítségével most már egy kattintással újratelepíthetjük a Joomla! rendszerfájlokat. Újabb grafikai finomításokon eset túl az adminisztrációs felület, amelyben még gyorsabb lett a modulok keresése, valamint mostantól egy görgetősáv segíti a bővítményeink listázását. Az új alűrlap mező segítségével, az új funkciók mellett, ismételhető mezőket is használhatunk mostantól. Az új kategóriagenerálási funkció segítségével, már egy cikk írása közben is létrehozhatunk új kategóriákat, kilépés nélkül is. Végezetül továbbfejlesztésre került a menük jogosultságkezelése, ahol még specifikusabban tudjuk beállítani egy-egy felhasználói csoport hozzáférését.

Bővebben...

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 9 hónapja #9982 Írta: csezo
csezo válaszolt a következő témában: Megérkezett a Joomla! 3.6
Frissítés előtt kapcsoljátok ki a memcached -et!!!!
Ha elkéstetek, akkor a config file kézi szerkesztése jön

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 9 hónapja #9987 Írta: freepetya
freepetya válaszolt a következő témában: Megérkezett a Joomla! 3.6
Nálam ment csont nélkül.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 9 hónapja #9992 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Megérkezett a Joomla! 3.6
Nálam is hiba nélkül frissültek az oldalak.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 9 hónapja #9994 Írta: Mirian
Mirian válaszolt a következő témában: Megérkezett a Joomla! 3.6

Balázs írta: Nálam is hiba nélkül frissültek az oldalak.


Én először elolvastam itt nálatok mi a tapasztalat. :) Majd kicsit bepánikoltam. :huh: Utána néztem az említett memcached-nek. (nálam ki volt kapcsolva)
Frissítettem és majdnem minden ok. Egy-két modul megadta magát, de erre számítottam is. Egyelőre letiltottam őket és keresgélem a naprakész helyettesítőt.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 9 hónapja #9995 Írta: csezo
csezo válaszolt a következő témában: Megérkezett a Joomla! 3.6
nálam is csak ott volt gond, ahol be volt kapcsolva, a többi 21 oldal simán (ebből kettőnél eredetileg be volt kapcsolva, de frissítés előtt kikapcsoltam)

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!