Hogyan tudom magyarítani az Akeeba Backup bővítményt?

Több
10 éve 3 hónapja #3691 Írta: kandabatyu
Hogyan tudom magyarítani az Akeeba Backup bővítményt? téma létrehozva kandabatyu által
Hogyan tudom magyarosítani az Akeeba Backup programot erről az oldalról letöltött fájlokkal?

cdn.akeebabackup.com/language/akeebabackup/index.html

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 3 hónapja - 10 éve 3 hónapja #3692 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Hogyan tudom magyarítani az Akeeba Backup bővítményt?
Mivel tartalmaz a csomag egy telepítő fájlt (XML fájl), így megpróbálhatod a Bővítménykezelő segítségével feltelepíteni úgy, mint egy hagyományos bővítményt.

Ha ez valamilyen úton módon nem sikerülne, akkor feltelepítheted kézi módszerrel is a következő módon:
1. Letöltöd a fájlt majd kicsomagolod a gépedre a benne található állományokat.
2. A backend mappában található állományokat bemásolod a Joomla! \...\administrator\language\hu-HU\ mappába.
3. A frontend mappában található állományokat bemásolod a Joomla! \...\language\hu-HU\ mappába.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 10 éve 3 hónapja Balázs által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kandabatyu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 3 hónapja #3693 Írta: kandabatyu
kandabatyu válaszolt a következő témában: Hogyan tudom magyarítani az Akeeba Backup bővítményt?
A bővítménykezelővel kezdtem én is, de kiírt valami olyasmit, hogy nem szabványos telepítő XML-es csomag...
Bemásoltam a fájlokat azokba a mappákba amit írtál, aztán nekiálltam gondolkodni, hogy az XML fájlt hová másoljam...
Persze rájöttem közben, hogy az a "telepítő konfig"...
Gondoltam megpróbálom még egyszer a bővítménykezelőt, és...
TÁDÁÁÁÁ: második nekifutásra sikeresen fel is telepítette a magyarosítást ott is... :)

Köszönöm a segítséget!!!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!