2025 nov. 26 16:47 -
2025 nov. 26 16:48 #2
Írta: csicsa55
Ahhoz képest, hogy három oldalamat befrissítettem 5.4.0-ról 6.0.0-ra, én ezekből a hibákból semmit nem tapasztaltam. Nyilván azért is, mert sem az alapértelmezett sablont sem a gyárilag szállított szövegszerkesztőt nem használom.
Utolsó szerkesztés: 2025 nov. 26 16:48 csicsa55 által.
Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!