Sziasztok!
AdsManagert használok már régóta. Jól működött EDDIG. Most vettem észre, hogy hiába írom(ják) be a weboldal URL-jét, látszólag elmenti, de a mentés után törlődik és nem jelenik. :sick: /Joomla 3.7, adsManager: 3.1.4./
Lécci segítsetek!
A cím alatt látható volt a weboldal felirat, melyre kattintva megjelent az adott oldal.
Lécci segítsetek!
Köszi