J!Extensions Store GDPR - Felhasználók törlése

Több
5 éve 10 hónapja #13651 Írta: nyulk
GDPR kontra Joomla téma létrehozva nyulk által
Üdv!

Aki már telepítette a Joomla! Extensions Store GDPR komponensét, ahhoz lenne pár kérdésem (vagy aki tudja :lol: :)

- csak nekem nem küldi el a felhasználó saját adat törléséről az e-mailt magának a felhasználónak?
- miként lehet kérelemre törölni a felhasználót - úgy látom csak a joomla felhasználókezelőben, de így sehova sem megy e-mail a törlésről - ?
- hogy lehet beállítani, hogy a felhasználó ne tudja egyből törölni az adatait (pl. megrendelés teljesítése közben, a egyéb törvényi kötelezettségből eredő ideig történő tárolás ideje alatt - NAV 5+1 év)

Köszi!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 10 hónapja #13702 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: GDPR kontra Joomla
Joomla! Extensions Store GDPR komponensét én csak a sütikhez használom.
Az adatok kezelésére szerintem elég király a JoomlArt GDPR komponese, igaz fizetős, de jó!
Itt beállíthatód mi tehet a látogató. Saját törlést vagy csak az admintól kérheti a törlést, a törtléskor, vagy törlés elutasításkor el megy az ügyfélnek egy email, amelyet előre meghatározott sablont használ. egyes meaileket a küldés előtt személyre szabhastz az admin felületen....

Az egyedileg bepipálandó ELFOGADOM jelőlőboxok meg az esetek 99%-ban megoldható e a Joomla egyedi mezőivel, a VirtueMart vásárlói mezőkkel, az űrlapok checkbox, vagy az AcyMailing Használati szabályzatra készült checkbox-szal

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!