2020 júl. 10 21:33 -
2020 júl. 10 21:36 #2
Írta: Balázs
Alapesetben a Joomla! menü struktúrát örököli a Gantry menükezelője. Ha ott van a gyereknek gyereke, akkor azt is tudod kezelni. A "+" gombbal csak az almenü megjelenítési struktúráját tudod beállítani, pl. ha két részre akarod osztani a szekciót, akkor egyszer nyomod meg és 50-50%-os felosztást kapsz.
Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).
Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés -
joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 2020 júl. 10 21:36 Balázs által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: konis
Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!