Joomla! 3.9 frissítésekor Fatal error: Class 'JPath' not hiba

Több
5 éve 5 hónapja #14222 Írta: perneky
Szép napot.

Napok óta kapom az értesítő leveleket, hogy lehet frissíteni. Az egyik általam kezet oldalon gond nélkül gyorsan lefutott.
Majd a másik oldalt is szerettem volna frissíteni, ott viszont ez a hibaüzenet jött:
"Fatal error: Class 'JPath' not found in /var/www/honlapcimem/libraries/src/Cache/CacheController.php on line 141"

Nem tudom az admin felületet elérni.
Mit tehetek, sajnos nem készült mentés az oldalról.

Perneky Sándor
www.radiomuzeum.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 5 hónapja #14223 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Joomla! 3.9 frissítésekor Fatal error: Class 'JPath' not hiba
Próbáld meg, hogy a 3.8.13-as csomagból felülírod a saját path.php fájlodat (libraries/joomla/filesystem/path.php) a frissítés előtt.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #14229 Írta: perneky
perneky válaszolt a következő témában: Joomla! 3.9 frissítésekor Fatal error: Class 'JPath' not hiba
Szia,

ezen az elérési úton:
"libraries/joomla/filesystem/path.php "
nincs a filesystem könyvtár. (egy működő oldal esetén sem.)
Van viszont a libraries/scr/filesystem/path.php úton a működő verzióban, viszont a hibásból hiányzik.
Másolással létrehoztam, de ez sem segít a helyzeten. (igaz az már frissített és másik lehetőségem nincs)

mellesleg az oldal is leállt a Fatal error: Class 'JPath' not found in /var/www/oldalneve/libraries/src/Cache/CacheController.php on line 141 hiibaüzenettel

remélem sikerült érthetően leírni.

Perneky Sándor
www.radiomuzeum.hu
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja perneky által. Indoklás: egy gondolat lemaradt

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 5 hónapja #14230 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Joomla! 3.9 frissítésekor Fatal error: Class 'JPath' not hiba
Pedig a 3.8.13-as Joomla! telepítő csomag biztos tartalmaz egy ilyen könyvtárat. Itt lehet, hogy javítanod kellene a teljes Joomla! fájl struktúrádat, mert hiányos.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: perneky

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 5 hónapja #14240 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Joomla! 3.9 frissítésekor Fatal error: Class 'JPath' not hiba

perneky írta: Köszönöm a telepítő (3.8.13) több könyvtárának fölmásolása és azok további javításával helyreállt nagy nehezen és sikerült is frissíteni.


Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!