Joomla! 3.3.6-ról 3.4.0-ra való frissítés után Unterminated comment starting line 208 hiba

Több
9 éve 2 hónapja - 9 éve 1 hónapja #6799 Írta: perneky
Sziasztok,

ma próbáltam frissíteni és az admin oldalam összedőlt. Amikor be akarok lépni, ezt kapom:
Code:
Warning: Unterminated comment starting line 208 in /var/www/xxxxxxxxxl/administrator/components/com_postinstall/models/messages.php on line 208 Parse error: syntax error, unexpected $end, expecting T_FUNCTION in /var/www/xxxxxx/administrator/components/com_postinstall/models/messages.php on line 267

Mit tudok tenni azon felül, hogy az adatokat lementem és újra telepítem?

Perneky Sándor
www.radiomuzeum.hu
Utolsó szerkesztés: 9 éve 1 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 1 hónapja - 9 éve 1 hónapja #6806 Írta: Zotius
[perneky]
Letöltöttem a frissítő csomagot és belenéztem a messages.php-ba. A hibásnak jelzett részen egy hosszú, megjegyzésbe tett rész van.
talán megsérült a telepítődben ez a fájl? Mellékletben csatolom. Ellenőrizd, hasonlítsd össze a Tiéddel. Ha hiba van, elképzelhető, hogy több fájl is sérült (talán a kicsomagoláskor?)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 9 éve 1 hónapja Zotius által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kocsislaci

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 1 hónapja - 9 éve 1 hónapja #6808 Írta: kocsislaci
A hostinger ingyenes tárhelyen van egy teszt környezetként használt oldalam......
Ma frissitettem "volna" a 3.4-re és ekkor a következő hibát dobta kb. 20-30 másodpercet követően:
Code:
1242 Subquery returns more than 1 row SQL=INSERT INTO `rmdm_update_sites_extensions` (`update_site_id`, `extension_id`) VALUES ((SELECT `update_site_id` FROM `rmdm_update_sites` WHERE `name` = 'Joomla! Update Component Update Site'), (SELECT `extension_id` FROM `rmdm_extensions` WHERE `name` = 'com_joomlaupdate'));
Ennek ellenére most a joomla 3.4 jelöléssel fut :) Érdekes, bár lehet köze a hostinger által futtatott autómatikus telepitésnek is gondolom....
Utolsó szerkesztés: 9 éve 1 hónapja kocsislaci által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 1 hónapja - 9 éve 1 hónapja #6812 Írta: perneky
Szia,

Köszi az ötletet.
A hiba az volt, hogy valamiért az FTP nem engedett föltölteni. Így valamelyik file megsérülhetett, amikor próbáltam frissíteni. A szolgáltatóm kijavította a hibát.

3.3.6 -st nem találtam sehol sem, így egy 3.4.0 -s update -nek az adminját töltöttem rá és így ismét be tudok lépni, azonban nem tudom frissíteni. kb. 60% -ig lefut és ott meg áll.

Perneky Sándor
www.radiomuzeum.hu
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 9 éve 1 hónapja perneky által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 1 hónapja - 9 éve 1 hónapja #6813 Írta: Zotius
Az ne legyen gond...
Itt a 3.3.6 teljes telepítő csomag .
Ebből azt rakhatsz fel, amire szükséged van. Használd egészséggel :)
Utolsó szerkesztés: 9 éve 1 hónapja Zotius által. Indoklás: link módosítása
A következő felhasználók mondtak köszönetet: perneky

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 1 hónapja #6814 Írta: perneky
Hello Zotius,

köszönöm, letöltöttem és nyomom rá...

Perneky Sándor
www.radiomuzeum.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!