Kereskedelmi és bolt bővítmények

Hogyan lehet magyarítani a Virtuemart 2.x-et?

Több
11 éve 9 hónapja #928 Írta: Balázs
Hogyan lehet magyarítani a Virtuemart 2.x-et? téma létrehozva Balázs által

kisgal írta: A kérdésem még mindig az, hogy miért nem magyar? Külön telepítenem kell a magyar nyelvi fájlt és ha igen akkor hol találok ilyet. Emlékeim szerint nemrég még magyar volt nekem mielőtt újratelepítettem :)


Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 9 hónapja #929 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Hogyan lehet magyarítani a Virtuemart 2.x-et?
Ha jól tudom, akkor az aio csomagnak tartalmaznia kellene a nyelvi fájlokat is.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 9 hónapja #930 Írta: kisgal
kisgal válaszolt a következő témában: Hogyan lehet magyarítani a Virtuemart 2.x-et?
Szia! Most kijött az új d verzió és külön még egy nyelvi csomag is. Gyorsba telepítettem is és pluszban még a nyelvi csomagot is és láss csodát semmit változás :(
Az oldalam három nyelvű ugyan, de a magyar az alapértelmezett. Esetleg figyelmen kívül hagytam valamit? 2.5 verziót még csak most próbálgatom 1 hete komolyabban és látom, hogy itt van több nyelvi plugin is nem tudom ezeket hogyan kell használni van-e jelentőségük ebben az esetben.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 9 hónapja #931 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Hogyan lehet magyarítani a Virtuemart 2.x-et?
Megnéztem. Külön van egy com_virtuemart.2.x_languages_extract_first.zip abban vannak a nyelvi fájlok, többek között a magyar is. Ha telepítés után nem lesz magyar a VM, akkor a telepítéskor nem másolódtak fel a fájlok.
Ilyen esetben lehet azt csinálni, hogy ki kell tömöríteni a nyelvi csomagokat admin és főoldali fájljait, majd kézileg fel kell másolni a szerverre őket.

Admin fájlok:
/administrator/language/hu-HU/

Főoldali fájlok
/language/hu-HU/

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kisgal

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 8 hónapja #976 Írta: kisgal
kisgal válaszolt a következő témában: Hogyan lehet magyarítani a Virtuemart 2.x-et?
Szia! Idő közben volt egy kis szabi is :) Egyszóval, ahogy írtad valami oknál fogva nem ment fel a nyelvi csomag. Ezért kicsomagoltam és könyvtárhelyesen másoltam, így rendben van, bár nem megnyugtató.

Köszi

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 8 hónapja #977 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Hogyan lehet magyarítani a Virtuemart 2.x-et?
Komolyabban nem néztem meg magát a telepítőt, hogy az van-e rosszul megírva. Nálam addig jutott a telepítő, hogy felmásolta a két zippet a gyökérbe, de kitömöríteni és bemásolni könyvtárhelyesen azt már nem csinálta meg.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!