Kereskedelmi és bolt bővítmények

Vásárlás és/vagy regisztráció hotmail, yahoo e-mail címekkel

Több
3 éve 9 hónapja #15989 Írta: freepetya
Sziasztok, láttam már más témában bejegyzést, hogy gondok lehetnek hotmail, yahoo és egyéb e-mail címekkel webáruház regisztráció ill vásárlás során. Én is hasonlót tapasztaltam, valószínűleg a vásárlónak nem megy ki az e-mail értesítő levél hotmail-es címre, mert visszadobta a levelező szerver. Van esetleg valami ötlet, javaslat, hogy hogyan lehetne áthidalni ezt a problémát? A nagyok vajon hogy oldják ezt meg?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
3 éve 9 hónapja #15993 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: Vásárlás és/vagy regisztráció hotmail, yahoo e-mail címekkel
Nem biztos hogy megoldás, de mindenképpen sokat számít, ha a feladó (a webáruház emai feladója) kellőképpen azonosítva van. Emiatt a Joomla levélküldésnél használj SMTP hitelesítést és ne a sima PHP mailt

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
3 éve 9 hónapja #15998 Írta: freepetya
freepetya válaszolt a következő témában: Vásárlás és/vagy regisztráció hotmail, yahoo e-mail címekkel
Köszi, így van beállítva, SMTP, hitelesítés és saját mail szerver. Bár az e-mail cím különböző a webáruházban rendeléskor használt,- ill. a weboldal kontakt e-mail cím, ami a joomla admin kiszolgáló beállításoknál meg van adva. A domain azonos, talán ez nem okozhat problémát, vagy ki tudja. E-mail hitelesítések is beállítva a szerveren.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!