Kereskedelmi és bolt bővítmények

fizetési mód hibázik

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #15759 Írta: Rendy77
fizetési mód hibázik téma létrehozva Rendy77 által
Sziasztok.
Olyan problémám lenne, hogy elkészült egy webshop, minden flottul megy, súly alapján számolja a szállítási költséget is, tehát minden rendben van vele..., de a fizetésnél hibázik. Úgy értem, hogy amikor bejelöli hogy utánvéttel fizet (10.000 Ft-ig) "érték alapján vannak berakva az utánvétek", akkor jól jelenik meg, jó összeget ad hozzá a rendszer. Viszont amikor véglegesíti a vásárlást, a visszaigazoló e-mailben CSAK A SZÖVEGET elrontja. Tehát azt írja ki, hogy Utánvét 20.000 Ft-ig, de az összeg marad a jó 10.000 Ft-os értéken. Az admin felületen jól jelenik meg a szöveg, jól számol, viszont a visszaigazoló e-mailben valamint amikor a frontenden a vásárló visszanézi a rendelését, rossz szöveget ír ki a fizetési módhoz. A furcsa hogy admin felületen jól látszik, csak az e-mailben és az online frontend részen hibázik. A fizetési érték viszont változatlanul jó mindenhol. Mi lehet a gond? Remélem érhető :unsure: Csatoltam képet is, hátha így jobban érthető. A zöld a jó adat, a piros a hibás.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja Rendy77 által. Indoklás: kiegészítés

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #15765 Írta: Rendy77
Rendy77 válaszolt a következő témában: fizetési mód hibázik
Megoldottam, de leírom hogyan, hátha valakinek majd segít. A quickstartból az adatbázisba benne maradt 4 angol nyelvű rendelés, aminek a fizetési ID-ja 1-es volt és a pénzneme USD. Ez nem volt látható adminba akkor se amikor visszaállítottam angol nyelvűre az admin felületet és a virtuemartot is. Ezeked adatbázisból töröltem és az angol payment id 1-et is, hogy csak a magyar táblába legyenek adatok. Ez megoldotta a gondot és jó értékeket kapok már minden rendelésnél. Érdekes bug, nem tudom miért véletlen szerűen és miért a magyar fizetési neveket írta ki, de a lényeg hogy megoldódott. Remélem valakinek segít majd a jövőben ha ilyenbe ütközik. :)
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja Rendy77 által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!