Kereskedelmi és bolt bővítmények

Virtuemart - Eladó nem található hibaüzenet

Több
4 éve 1 hónapja #15505 Írta: golo
Virtuemart - Eladó nem található hibaüzenet téma létrehozva golo által
Sziasztok!

Az alábbi hibaüzenet jelenik meg szinte minden oldalon: "Serious configuration problem, no vendor found. ". A "Webáruház/Webáruház"-on belül ki van töltve az "Eladó" és "Vásárlói adatok" oldal is. A termék kategóriák oldal megjelenik.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 1 hónapja #15507 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: Virtuemart - Eladó nem található hibaüzenet
1. A felhasználóknál nézd meg annak a felhasználónak az ID-ját (AZ) amelyiket eladónak szeretnéd.
2. A VM konfigurációban engedélyezd az Adatbázis-módosító eszközök engedélyezése (első fül alján egy bejelölő)
3. VM -> Eszközök -> Eszközök és költöztetés menüpontban Keredsd az első fülön: Adja meg itt az új webáruház-tulajdonos azonosítóját

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 1 hónapja #15511 Írta: golo
golo válaszolt a következő témában: Virtuemart - Eladó nem található hibaüzenet
Köszönöm a gyors segítséget! Sajnos már ezeket is próbáltam és a végére ezt a hibaüzenetet kaptam: "Figyelmeztetés
JUser: :_load: Nem tölthető be a következő azonosítószámú felhasználó: 23007". phpMyadmin-ban a "virtuemart_vmusers" táblába lett egy új felhasználó ezzel az azonosítóval. Csatoltam róla egy képet. VM verzió: 3.6.10
Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 1 hónapja #15518 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: Virtuemart - Eladó nem található hibaüzenet
Ha jól értem ez a felhasználó lenne a VM tulaj, akkor ennek a 23007 sorszámú VM usernek ki kellene tölteni minden adatát ami a VM-ben kell: név, cím, telefon....

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!