Kereskedelmi és bolt bővítmények

akciós termékek listázása

Több
4 éve 2 hónapja #15482 Írta: Rendy77
akciós termékek listázása téma létrehozva Rendy77 által
Sziasztok.

Van olyan modul VM3-hoz, ami csak az akciós termékeket kilistázza? Nem a kiemelt termékeket, hanem az akciósokat, aminek az ára felül van írva.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 2 hónapja #15487 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: akciós termékek listázása
Sajnos nincs, mint ahogy direktbe ilyen menüpontot sem lehet készíteni amit a mai napig nem értek a VirtueMartban.
A megoldás lehet, hogy az akciós termékeket beteszed egy Akciós kategóriába is és abból jeleníted meg a termékeket akár menüponttal a kategóriára, vagy modullal a kategóriából.
Van egy külsős kiegészítő amit én annyira nem szeretek, mert még véletlenül sem a VM sablont használja megjelenítésre: www.web357.com/product/virtuemart-sales-joomla-component

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 2 hónapja #15496 Írta: Rendy77
Rendy77 válaszolt a következő témában: akciós termékek listázása
Köszönöm. Hát sajnos a a kiegészítő kb használhatatlan :) Nem értem, hogy alapból miért nem kezeli így külön a vm az akciókat. Múltkor is vitáztam, mert megvettem egy kiegészítőt, ami egyedi mezőt ad hozzá és árat is változtatna, erre az akciós árhoz nem adja hozzá a + költséget, mert az alap árhoz rakja, abból veszi le és mivel bruttó ár felülírás van, marad az eredeti ár. Közölte, hogy ez mindenhol így szokás, hogy az alap árhoz adja hozzá a + költséget és nem a végfelhasználói akciós árhoz. Teljes logikátlanság... :(

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!