Kereskedelmi és bolt bővítmények

VM Products CSV import/export bővítménnyel történő termék importálási hiba

Több
7 éve 3 hónapja #10787 Írta: Konyo
Van nekem ez a VM Products CSV bővítményem,

amellyel szeretném feltölteni az üresnek mondható webáruházamat. Pár terméket kézzel feltöltöttem, hogy tudjak egy exportot csinálni ami alapján kialakítottam azt a formát amit reményeim szerint vissza tudnék tölteni, de sajnos nem tudok. Már azt is kipróbáltam, hogy a kiexportált fájlt azonnal visszatölteni, ez esetben működött. Viszont ha az export fájlt elmentem másként ugyan abban a csv (veszővel elválasztott) formátumban azt már nem tudja visszatölteni, hiába nem változtattam rajta semmit.

Valakinek esetleg valami ötlet?
Köszi előre is.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 3 hónapja #10788 Írta: Balázs
Fizetős bővítménynél mindig célszerű az adott fejlesztőt megkérdezni, ők nagy valószínűséggel tudnak segíteni.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 3 hónapja #10791 Írta: Konyo
Köszi ez megtörtént, írtam nekik.
De ha bárki használ ilyet esetleg akkor szívesen fogadom az ötleteket, előre is köszönöm.[/color]

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 3 hónapja #10813 Írta: Konyo
Közben megoldódott a probléma, kiderült, hogy a microsoft office excel nem szereti a csv formátumot annyira, de leszedtem a libre office nevű táblázat kezelőt és azzal gond nélkül megy a fel és letöltés.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 3 hónapja #10814 Írta: Balázs
Ez jó hír, a lényeg, hogy megoldódott!

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!