Kereskedelmi és bolt bővítmények

VM - Megjegyzés mező beszúrása a termék adatlapjánál

Több
7 éve 5 hónapja #10629 Írta: Redpaladin
Sziasztok!

A termékoldalon ahol kiválasztja,hogy hány darabot milyen színű terméket stb.szeretne kosárba dobni... ott szeretnék olyan funkciót,hogy megjegyzést is írhassanak hozzá a termékhez,hogy tudjam milyen egyedi igénye van a termékkel kapcsolatban.

Probáltam egyedi mezőknél szerkesztő és szövegmező funkciót de egyik sem aktiválódott csak üres lap. Eszerint nem lehet ez akkor mi más alternatíva lehet még?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 5 hónapja #10630 Írta: csezo
csezo válaszolt a következő témában: VM - Megjegyzés mező beszúrása a termék adatlapjánál
A pénztári folyamatnál simán van megjegyzés. Ha felhívod a figyelmét, akkor az a legegyszerűbb eset.
De van lehetősége a kérdése van rovatban azonnali kérdét, kérést leírni, stb

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 5 hónapja #10631 Írta: Redpaladin
Redpaladin válaszolt a következő témában: VM - Megjegyzés mező beszúrása a termék adatlapjánál
Pénztári folyamat azért nem jó mert több termék és mindegyiknél más más megjegyzés.

Egyszerűsítem: lényeg pólóbolt és azon van szöveg amit esetleg át akarja íratni variálni és ezért az adott pólót grafikával kosárba dobás előtt kitölti megjegyzés részt és tudni fogom,hogy ez a kosárba dobott pólóval ez az igény van.

Amit írtál a kérdése van menüponttal az a gond,hogy az külön érkezik meg hozzám és mellé a kosárba dobott póló az nagyon zavaros és a vásárlónak sem lenne egyértelmű ez a folyamat.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 5 hónapja #10632 Írta: Redpaladin
Redpaladin válaszolt a következő témában: VM - Megjegyzés mező beszúrása a termék adatlapjánál
Közben megtaláltam egy leírást ami részben megoldotta a problémámat és megosztom veletek is.
dev.virtuemart.net/projects/virtuemart/w..._Customer_Text_Input

Csak ennek a megoldásnak egy szépséghibája,hogy text input mezőt kaptam és nem textarea mezőt ami ideálisabb lenne de lényegében ez is megteszi mint megoldás.

De azért designosabb lenne textarea verzió ha valaki tudd ilyent ne tartsa meg magában! :)

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!