Kereskedelmi és bolt bővítmények

Virtuemart - túl sok termék és kép

Több
7 éve 5 hónapja #10518 Írta: Redpaladin
Virtuemart - túl sok termék és kép téma létrehozva Redpaladin által
Sziasztok!

Próbálok valamit kreálni feleségemnek a honlapján mert most eljutottunk arra a problémához,hogy már annyira sok termék van,hogy már nem lehet észszerűen feltöltögetni.

Lényeg,hogy pólóboltja van és sokféle mintája szám szerint 8 ezer darab minta-grafika van amit kérhetnek a vásárlók a pólóra és ugyebár úgy töltöttem fel,hogy beillesztettem a mintapólóra a mintát-grafikát. De probléma ott kezdődött,hogy többféle fazonú pólója van ujjas, ujjatlan, gallérios, V nyakú stb és természetesen női férfi. Tehát annyiszor 8 ezer darab már túlságosan sok lenne.

Tehát nem lehetséges az a megoldás,hogy transzparens png-s minták kerülnek fel és az adott kategóriában lévő pólóra rávettül tehát két kép összemergelódik és így kvázi 8 ezer minta egyszer kerül fel és az adott pólókategóriában lévő pólóra tudom behívni az adott mintát.

Van erre létező megoldás?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 5 hónapja #10522 Írta: csezo
csezo válaszolt a következő témában: Virtuemart - túl sok termék és kép
persze, jó az irány. Csak ehhez Neked kell megírni a Virtuemart terméklap felülírását. Ez már némi programozási ismeretet igényel, meg a joomla override lehetőségének ismeretét

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #10576 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: Virtuemart - túl sok termék és kép
1. Én nem a pólók szerint készíteném a kategóriákat, hanem a minták alapján. Absztarkt, Szöveges, Autós, állatok stb.
2. Utána még lehetnek alkategóriák Állatokná l- Vadállatok, házziállatok, meselények stb.
3. Ha meg van a minta akkor válaszhatna vevő milyen pólóra kéri.
Itt van ehhez VirtueMart kiegészítő komponens
demo.breakdesigns.net/index.php/product-...-create-your-t-shirt

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja kovacshazi által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!