Kereskedelmi és bolt bővítmények

Virtuemart 3 - Készlet frissítés külső forrásból

Több
7 éve 6 hónapja #10341 Írta: DeniL
Helló.

Láttatok vagy hallottatok-e már olyan kiegészítőről, ami az alábbi lehetőséghez ad megoldást:

Beszállító vagy beszállítók lehetővé tesznek online listát a weboldalukon, miből mennyi a készletük (Egyik letölthető excel formában, másik a belső rendszerükön keresztül online). Erre létezik valamilyen program, ami átülteti az én rendszerem alá az ő készletüket? Annyi lenne a dolga, hogy kiírja az én oldalamon, hogy mennyi a készlet a "külső raktár"-ban. Vagy akár elég lenne annyit is írnia, hogy elérhető-e vagy sem az adott termék külső forrásból.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 6 hónapja #10344 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Virtuemart 3 - Készlet frissítés külső forrásból
Szerintem ez mindenképp valamilyen egyedi megoldást (fejlesztést) igényel.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 6 hónapja #10362 Írta: DeniL
DeniL válaszolt a következő témában: Virtuemart 3 - Készlet frissítés külső forrásból

Balázs írta: Szerintem ez mindenképp valamilyen egyedi megoldást (fejlesztést) igényel.


Köszönöm válaszod. Valószínűleg ez elég bonyolult probléma lehet. Láttam már ilyet, igaz nem virtuemart alatt, de az is egyedi fejlesztés volt.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #10370 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Virtuemart 3 - Készlet frissítés külső forrásból
Nem annyira bonyolult a megvalósítás, de mindenképp egyedi fejlesztést igényel a probléma. Biztos, hogy tudsz találni olyan embert, aki le tudja fejleszteni neked.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 7 éve 6 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 5 hónapja #10575 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: Virtuemart 3 - Készlet frissítés külső forrásból
Nem biztos, hogy kell egyedi fejlesztés. Ha tényleg csak készlet kell és a Te termék SKU-d megegyezik a beszállító SKU-val akkor a CSVI lehet hogy megoldja.

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!