Kereskedelmi és bolt bővítmények

Virtuemart - A kosárban és a számlán hibás ár

Több
7 éve 11 hónapja #9493 Írta: tomsonka
Virtuemart - A kosárban és a számlán hibás ár téma létrehozva tomsonka által
Az a problémám hogy a kosárban is meg a számlán is 0 ft szerepel, pedig minden termékre be van állítva az ár. Nem tudom mi okozza kérlek segítsetek!!
users.ininet.hu/webmaster-kft/index.php

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 11 hónapja #9514 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Virtuemart - A kosárban és a számlán hibás ár
Kevesebb árral próbáltad már, mert itt gyakorlatilag minden kiíratsz?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #9525 Írta: tomsonka
tomsonka válaszolt a következő témában: Virtuemart - A kosárban és a számlán hibás ár
Igen, úgy volt beállítva, hogy aminek 0 az értéke az nem volt meg jelenítve. Azért raktam be az összeset hogy lássam miért jön a 0. Szerintem valami azokkal van amiknek 0 az értéke. Mert az admin felületen a termékek listájában is mindennek 0 az ára, csak ha rá megyek az egyes termékekre akkor látom azt az árat amit beállítottam.
Most csak a fogyasztói árat iratom ki és így is 0 van a kosárba....
Utolsó szerkesztés: 7 éve 11 hónapja tomsonka által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 11 hónapja #9526 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Virtuemart - A kosárban és a számlán hibás ár
Egy-egy terméknél az adminban pontosan látnod kellene az árat, tehát az árak megadásnál lesz valami probléma.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 11 hónapja #9528 Írta: tomsonka
tomsonka válaszolt a következő témában: Virtuemart - A kosárban és a számlán hibás ár
akárhogy próbáltam állítgatni sehogy sem jó.... :(

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 10 hónapja #9562 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Virtuemart - A kosárban és a számlán hibás ár
Küldj be esetleg egy képernyőképet egy termék árazásáról, az adminban.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!