Kereskedelmi és bolt bővítmények

Virtuemart - maximális rendelési darabszám probléma

Több
8 éve 10 hónapja #7620 Írta: Pierra
Ismét segítséget szeretnék kérni.
Ha egy termék adatlapján, illetve a szállítási módnál megadom a maximális darabszámot és a maximális rendelési tömeget, akkor gyönyörűen működik, hogy nem enged több terméket a kosárba tenni, mint a két érték szerinti megengedett legnagyobb. Viszont a problémám az, hogy ezt nem magyarázza meg a program a vevőnek, hanem csak átugrik a maximális rendelési mennyiségre. Én ezt úgy képzeltem volna el, hogy pl. egy termékből 5 db a legnagyobb rendelési mennyiség, és valaki 6 db-ot próbál a kosarába rakni, akkor egy felugró ablak, vagy bármi jelzi, hogy a legnagyobb rendelési mennyiség 5db. Nem csak önhatalmúlag átírja a vevő számait. Van erre esetleg valamilyen megoldás?
A segítségeket előre is köszi.
;)

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 10 hónapja #7623 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Virtuemart - maximális rendelési darabszám probléma
Én mondjuk nem használom ezt a funkciót, de elképzelhetőnek tartom, hogy írtak már erre egy bővítményt. Esetleg érdemes lenne szétnézni a JED -en.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!