Kereskedelmi és bolt bővítmények

Milyen .CSV importáló használható Joomla3+VM3 alatt?

Több
9 éve 2 hete #7038 Írta: eriaszto
Milyen .CSV importáló használható Joomla3+VM3 alatt? Próba szerűen felraktam a "com_csvi_5.11_free" változatot ami elvileg J2.5-höz való, hátha elindul, de sajnos fehér képernyő fogad amikor a komponenseknél bármelyik CSV IMPROVED menüpontot megnyitnám.
Adott egy 6000soros CSV, ami fel kére tölteni :silly:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 2 hete #7039 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Milyen .CSV importáló használható Joomla3+VM3 alatt?
Az ingyenes verzió nem, csak a fizetős verzió támogatja a Joomla! 3.4 + VM3 kombót.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 2 hete #7046 Írta: eriaszto
eriaszto válaszolt a következő témában: Milyen .CSV importáló használható Joomla3+VM3 alatt?
Találtam egy ilyen verziót: csvi_pro_5.12_j25j3x, telepítéskor az alábbit írja ki, azontúl hogy könyvtárból kell telepíteni mert amúgy azt írja ki, hogy nincsen telepítő fájl.

Figyelmeztetés
BLOB/TEXT column 'findtext' can't have a default value SQL=ALTER TABLE `fgato_csvi_replacements` ALTER `findtext` DROP DEFAULT, ALTER `replacetext` DROP DEFAULT;

Itt a fáj lista:
admin/
site/
csvi.xml
script.php

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 1 hete - 9 éve 1 hete #7068 Írta: eriaszto
eriaszto válaszolt a következő témában: Milyen .CSV importáló használható Joomla3+VM3 alatt?
Akkor hogyha jól értem akkor van naprakész Virtuemart 3, és egy napra kész Joomla! 3 és nincsen rá ingyenes CSV importáló? Hát evvel eléggé mellé lőttek...
Utolsó szerkesztés: 9 éve 1 hete Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 1 napja #7202 Írta: Motoros
Motoros válaszolt a következő témában: Milyen .CSV importáló használható Joomla3+VM3 alatt?
Az
- A team csinálja a Joomla fejlesztést.
- B team csinálja a Virtuemart fejlesztést
- C team / 1 fő / csinálja a CSVI alkalmazást üzleti alapon.

Viszont ami téged érint: éjjel nézegettem az adatbázisok tábláit - SQL export után OpenOffice táblázat kezelőben eltudod végezni azokat a módosításokat ami szükséges az adaptációhoz...

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 1 napja - 9 éve 1 napja #7203 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Milyen .CSV importáló használható Joomla3+VM3 alatt?
Ekkora adathalmazra már érdemes a .csv fájlt SQL scriptté alakítani (Notepad++) és PhpMyAdminban lefuttatni... :D
Nem lehetetlen.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 1 napja Zotius által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!