Kereskedelmi és bolt bővítmények

VirtueMart: rendelés után e-mail kiküldése az összes adminnak!

Több
9 éve 3 hónapja - 9 éve 3 hónapja #6408 Írta: Riki10
Hogyan tudnám azt beállítani, hogy ne csak az 1. számú adminnak küldje ki a rendszer e-mailt, hanem akit később neveztem ki a felhasználókezelőben, ő is megkapja a rendszer e-maileket?
Utolsó szerkesztés: 9 éve 3 hónapja Riki10 által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hónapja #6411 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: VirtueMart: rendelés után e-mail kiküldése az összes adminnak!
VM vezérlőpult -> Megrendelések és vásárlók -> Vásárlók -> Egy adott vásárló szerkesztése -> Vásárlói információk -> Felhasználói adatok -> Rendszer e-mailek fogadása -> Igen

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Riki10

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 6 hónapja #10488 Írta: bigzso
bigzso válaszolt a következő témában: VirtueMart: rendelés után e-mail kiküldése az összes adminnak!
Hali!
Létrehoztam egy felhasználót, aki tulajdonképpen az eladó (gyártó is), beállítottam, hogy kapjon rendszerüzenetet (joomlában is először, aztán VM-ben is), de csak nem kapja meg a rendelésekről az emailt. Ötlet?
Köszi a választ.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #10492 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: VirtueMart: rendelés után e-mail kiküldése az összes adminnak!
Nem vagyok benne biztos, de ilyenkor nem kell beállítani a több eladós módot?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 7 éve 6 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 6 hónapja #10494 Írta: bigzso
bigzso válaszolt a következő témában: VirtueMart: rendelés után e-mail kiküldése az összes adminnak!
Nos az lehet, mert most nincs beállítva, mert csak egy eladó van, meg én az admin, szóval csak nekünk kellene az email küldés, Kipróbálom, és megírom mi lett.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #10496 Írta: bigzso
bigzso válaszolt a következő témában: VirtueMart: rendelés után e-mail kiküldése az összes adminnak!
Beállítottam a a Beállítások->Beállítások-nál a Többeladós adminisztrációt. Aztán a Vásárlóknál az Eladót beállítottam eladónak (még az admint is inaktiváltam, mint eladó, csak egy Eladó maradt), de így sem jó. Csak az adminnak megy levél.
Szóval, amit eddig csináltam:
Felvittem egy gyártói kategóriát, és egy gyártót.
Felvittem egy teszt vásárlót, amivel tesztelek, továbbá felvittem vásárlóként (felhasználóként tulajdonképpen) a gyártót is, aki egyben az eladó is.
Beállítottam a multi eladót.
Az vásárlóknál az eladót beállítottam, mint eladó.
A termékeknél beállítottam a gyártót.
A termékkategóriáknál beállítottam az eladót.
Szóval nem tudom miért nem működik.
Kezdek a Hikashop felé kacsingatni. Vagy van még hasonlóan ingyenes, jól használható webáruház?
Az is bosszant egy kicsit, hogy amikor berakok valamit a kosárba, akkor a felugró ablak (beállítottam, hogy ez legyen, ne ugorjon rögtön a kosárra) egy szöveges doboz, ahol a Tovább vásárolok és a Kosár tartalmának megjelenítése szöveg egybefolyik, és gagyi kék link az egész.
A Webáruhaz->Webáruház->Vásárlói adatoknál is beállítottam, hogy az eladó a gyártó, de lejjebb tekerve az én admin adataim vannak, felhasználói név, cím, stb. Próbáltam ezt átállítani, a gyártó (és eladó) adataira, de természetesen nem ment, használt felhasználói névre hivatkozva (naná, hiszen már meglévő felhasználót próbálnék beállítani, mint eladót).
Az is igaz, hogy nem egészen értem a logikáját ennek a menüpontnak, most mit keres a Vásárlói adatoknál az eladó személye, főleg úgy, hogy az én adataim vannak a Vásárlói adatoknál. Beléptem az eladó accountjával (mivel nem szeretném, hogy superuser legyen, ezért "csak" admin jogot kapott) és a Virtuemartban nem látja csak az Eszközök menüpontot, azt is korlátozottan. Szóval ez a komponens arra van kihegyezve, hogy az eladó egyben a superuser és kész? :(
Utolsó szerkesztés: 7 éve 6 hónapja bigzso által. Indoklás: Plusz infók.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!