Kereskedelmi és bolt bővítmények

VirtueMart: rendelés után e-mail kiküldése az összes adminnak!

Több
7 éve 7 hónapja #10499 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: VirtueMart: rendelés után e-mail kiküldése az összes adminnak!
És a másik admin milyen csoportban van, mert ha jól emlékszem az is számít.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #10502 Írta: bigzso
bigzso válaszolt a következő témában: VirtueMart: rendelés után e-mail kiküldése az összes adminnak!
Manager->Administrator
De erről a projektről letettem,beállítottam a SU email címének az eladó email címét, így megkapja a rendeléseket. Legfeljebb nekem nem jönnek meg ezek az email-ek, ami nem is biztos hogy baj. :)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 7 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #10503 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: VirtueMart: rendelés után e-mail kiküldése az összes adminnak!
Én a helyedben még a hivatalos támogatói fórumon néznék szét, esetleg ott tenném fel a kérdés, ha nincs még ilyen téma.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 7 éve 7 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 7 hónapja #10573 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: VirtueMart: rendelés után e-mail kiküldése az összes adminnak!
Néha meg akarunk erőszakolni dolgokat amikor lehet más megoldást is keresni.
Jó haverod a Shop tulaj, mert egyébként miért kellene tudnod a megrendeléseiről? Akkor egyszerűen a levelező programjában/fiókjában kellene beállítani, hogy a megrendeléseket automatikusan továbbítsa egy beállított címre ami a Te címed.

Hogy ki a Shop Tulaj az egyébként állítható. A több eladós webáruház még nem az igazi a VM-ben. Ha csak egy eladó van akkor annak az adati kell hogy megjelenjenek az Üzlet adatainál. Ezt a VM felhasználóknál lehet állítani.

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 7 hónapja #10584 Írta: bigzso
bigzso válaszolt a következő témában: VirtueMart: rendelés után e-mail kiküldése az összes adminnak!
Nos igen, pontosan ez a helyzet. A Shop tulaj jó ismerősöm, és koránál fogva is nem nagyon vágja az informatikát. Szóval az lett volna az alapfelállás, hogy a weboldalt én csinálom és üzemeltetem, tehát az admin én vagyok, a rendszer emaileket én kapom, stb. és neki csak a rendelésekről futna be az email. A VM felhasználóknál be is lett ő állítva, sőt a rendszer emailek is engedélyezve lettek, mint fentebb olvashatod, de nem működött. Mindegy, egyelőre marad az, hogy az admin email cím az ő email címe, így megkapja a rendeléseket.
THX

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 5 hónapja #10754 Írta: Redpaladin
Redpaladin válaszolt a következő témában: VirtueMart: rendelés után e-mail kiküldése az összes adminnak!
Esetleg az a megoldás,hogy csinálsz egy email címet és beállítod,hogy minden levél ami erre a címre jön automatikusan továbbítva legyen eladó és admin mailfiókjaira.

hmm?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!