Kereskedelmi és bolt bővítmények

Virtuemart - Hogyan állíthatom be a megfelelő pénznemet?

Több
9 éve 5 hónapja #5983 Írta: Mancs
Sziasztok!
Más fél éve próbálkoztam a Virtuemart-al, de akkor valahogy nem tudtam beállítani a pénznemet. Most is kicsit gondom van vele. És most a legújabb Virtuemart van fent. Most látom a Webáruház->Webáruház alatt a "pénznem" opciót, de hiába váltom át Hungarian forint-ra, mentés után mindig az Afghan afghani-t mutatja. Ugye az nekem nem pont jó :-). Szerintetek mi lehet a hiba?? Köszi előre is a válaszotokat!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 5 hónapja #5985 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Virtuemart - Hogyan állíthatom be a megfelelő pénznemet?
Pontosan melyik verziót használod?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 5 hónapja #5990 Írta: Mancs
Mancs válaszolt a következő témában: Virtuemart - Hogyan állíthatom be a megfelelő pénznemet?
Bocs, hogy későn írok, 1000 dolgom volt. Virtuemart 2.6.12.2

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 5 hónapja - 9 éve 5 hónapja #5992 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Virtuemart - Hogyan állíthatom be a megfelelő pénznemet?
VM adminisztrációs felület -> Beállítás -> Pénznemek -> Tiltod a Forinton kívül a többit.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 9 éve 5 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 5 hónapja #6005 Írta: Mancs
Mancs válaszolt a következő témában: Virtuemart - Hogyan állíthatom be a megfelelő pénznemet?
Köszönöm, hogy segítesz! Letiltottam a pénznemeket, ahogy mondtad, de továbbra is ugyanazt írja ki. Nem értem én ezt :S Másnál ez, hogy a fenébe működik??? Múltkor is pont ez volt a bajom a VitueMart-al.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 5 hónapja #6008 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Virtuemart - Hogyan állíthatom be a megfelelő pénznemet?
Ha letiltottad a Forinton kívül az összes pénznemet, akkor új termék felvitelénél ezt kellene látnod:

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!