Kereskedelmi és bolt bővítmények

CSVI - Többszörös képek importálása

Több
9 éve 5 hónapja #5873 Írta: sanya93

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 5 hónapja #5874 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: CSVI - Többszörös képek importálása
Nem az lehet a trükk, hogy pro verzió megléte szükséges a pipe használatához? (CSVI Pro 4.3.1 Pro and higher note)

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 5 hónapja #5875 Írta: sanya93
sanya93 válaszolt a következő témában: CSVI - Többszörös képek importálása
Az lehetséges, mert a leírásában ott van viszont a fórumbejegyzésében ezt nem írja.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 5 hónapja #5876 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: CSVI - Többszörös képek importálása
Szerintem a fejlesztő a fórumbejegyzés hatására írta meg többszörös képfeltöltés leírását - evvel is zárta az adott fórumtémát - és lehetséges, hogy úgy gondolta, hogyha valakinek erre a funkcióra van szüksége, akkor vásárolja meg a Pro verziót - gondolom nem véletlenül lett kiemelve pirossal a leírásban. Egyébként esetleg egy emailt lehet hogy érdemes lenne küldeni neki, hogy valóban így van-e vagy sem.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 5 hónapja #5888 Írta: sanya93
sanya93 válaszolt a következő témában: CSVI - Többszörös képek importálása
Utánanéztem és ez tényleg csak a pro verzióban működik. És olyan megoldást nem tudsz, hogy amikor admin felületen képet töltök fel akkor ott ne csak egy Fájl feltöltése tallózó gomb legyen hanem több. mint ahogy a joomgallerynél is van. Kerestem azt a fájl amiben ez van gondoltam megháromszorozom azt az egy tallóz gomb forrását de nem találom.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 5 hónapja #5892 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: CSVI - Többszörös képek importálása
Sajnos nem tudok ilyen kész megoldásról, de elképzelhető, hogy több erőforrásba kerülne beleírni, mint megvenni a pro verziót.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!