Kereskedelmi és bolt bővítmények

Virtuemart 2 - Fizetési módot nem lehet menteni

Több
9 éve 11 hónapja #4984 Írta: Xtras5
Virtuemart 2 - Fizetési módot nem lehet menteni téma létrehozva Xtras5 által
Sziasztok.

Egy olyan problémába szaladtam bele, hogy a vásárlást nem lehet befejezni, mert akár hogy is állítgatom a dolgokat, nem menti el nekem az egyetlen fizetési módot sem. Standardnak állítottam be a legördülőből, más oldalon ugyan ezzel a beállítással megy.

Mi lehet a gond?

Vagy esetleg ki lehet kerülni, hogy ne opció legyen a szállítási mód? Ne kérdezzen rá, csak legyen ott mint kötelező elem....most ezt próbálgatom.

Köszönöm szépen.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 11 hónapja #4987 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Virtuemart 2 - Fizetési módot nem lehet menteni
Virtuemart -> Beállítás -> Beállítás -> Pénztár -> Automatikus szállítási mód kiválasztásának engedélyezése

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Xtras5

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 11 hónapja #4989 Írta: Xtras5
Xtras5 válaszolt a következő témában: Virtuemart 2 - Fizetési módot nem lehet menteni
Szia.

Sajnos nem találok ilyen opciót...

Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 11 hónapja - 9 éve 11 hónapja #4990 Írta: Xtras5
Xtras5 válaszolt a következő témában: Virtuemart 2 - Fizetési módot nem lehet menteni
12:19 - kivettem a pipát a ONE PAGE sorból, és egyből bedobta ezt az opciót.....nem sokár megírom, hogy sikerrel jártam-e

12:20 - úgy jártam el ahogy mondtad, és sikerült is. Így leadható a megrendelés


Köszönöm szépen!!! :cheer:
Utolsó szerkesztés: 9 éve 11 hónapja Xtras5 által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!