"Ki van jelen" modul vs. "VCNT látogató számláló" modul...

Több
11 éve 11 hónapja - 11 éve 11 hónapja #655 Írta: Zotius
Csupán érdekességként említem meg a minap felfedezett dolgot:
Mindkét általam kezelt weboldalon telepítettem a VCNT-t (Visitor Counter by: kubikrubik.de).
Véletlenül bekapcsoltam az alap Joomla-s számláló modult is (amit a VCNT telepítés után vettem le), így egymás alá kerültek... Ekkor derült ki, hogy a két számláló eltérően számol:
A felsőt a VisitorCounter, az alsót az alap Joomla számláló szolgáltatja, ez utóbbi eggyel többet mutat mindkét helyen.
Talán esetleg a VCNT inteligensebben számol, és a tényleges online számot az admin jelenléte miatt csökkenti 1-el? A dolognak nincs különösebb jelentősége, csak mint érdekességet írtam le. :)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 11 éve 11 hónapja Zotius által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 11 hónapja #657 Írta: Balázs
Én saját részről már egyáltalán nem használok ilyen modulokat. Voltam egyszer egy ilyen netes konferencián, ahol többek között weblapok evolúciója volt téma és már ott sem ajánlották (elhaladt már felettük az idő). A Google Analytics pontos és megbízható, ráadásul megoszthatóak a statisztikák.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!